KS Legionovia Legionowo

U-17: Osiem bramek i zero litości dla przeciwnika

Niedzielne spotkanie z Junakiem Warszawa zakończyło się wysokim zwycięstwem naszego zespołu. 8:0 to wynik godny podziwu.

Trener wystawił w podstawowym składzie następujących zawodników: Jakub Rączka – bramkarz, Filip Broszczak – obrońca, Marcin Kłos – obrońca, Karol Lewiński – obrońca, Rafał Sidun – obrońca, Bartosz Zakrzewski – pomocnik, Jakub Bawoł – pomocnik, Mikołaj Kozioł – pomocnik, Radosław Śledziewski – pomocnik, Kamil Świderski – pomocnik, Sebastian Kowalski – napastnik.

Na ławce, na swoją kolej czekali: Sebastian Milewski – pomocnik, Cyprian Jaśkowski napastnik, Mateusz Śliwiński – obrońca.

Wynik 8:0, choć jak na mecz piłkarski, bardzo wysoki, to i tak nie oddaje w pełni przebiegu tego spotkania. Nasz niedzielny rywal nie był zbyt wymagającym przeciwnikiem, więc widowisko było bardzo jednostronne. Moi chłopcy co chwila stwarzali sobie dogodne sytuacje do zdobycia bramek i do przerwy zaaplikowali przeciwnikowi 6 goli. Po przerwie koncentracja i dyscyplina gry trochę siadła. W drugiej części dołożyliśmy tylko 2 gole, choć okazji znów była cała masa. Ogólnie grę zespołu oceniam na dobrą, a momentami nawet bardzo dobrą, choć skuteczność zostawia wiele do życzenia. Cieszy łatwość stwarzanie sobie sytuacji bramkowych i jest to dobry prognostyk na przyszłość. – podsumował po meczu trener Śledziewski.

Strzelcy bramek: Radosław Śledziewski x 4, Sebastian Kowalski, Jakub Bawoł, Kamil Świderski, Cyprian Jaśkowski.

Asysty: Jakub Bawoł x 3, Radosław Śledziewski x 2, Bartosz Zakrzewski, Cyprian Jaśkowski.