U-17: Broń 1926 Radom wyjechała bez punktów.

W niedzielę o 16:00 na stadionie w Legionowie młodzież z rocznika 1998 podejmowała Broń 1926 Radom. Spotkanie potoczyło się zgodnie z oczekiwaniami trenera zawodników i kibiców. Mecz zakończył się wynikiem 4:0. Goście wrócili do Radomia bez punktów.

Okiem trenera: Po dość przeciętnej pierwszej połowie i bardzo dobrej drugiej pokonaliśmy pewnie kolejnego rywala. Wynik mógł być o wiele bardziej okazały, ale nie wykorzystaliśmy rzutu karnego w 20. minucie i kilku 100 % sytuacji w końcówce meczu. W pierwszej połowie dobrze funkcjonowała gra defensywna i wyprowadzanie piłki od tyłu. Niestety decydujące podania otwierające drogę do bramki były mało precyzyjne i pozwalały, dobrze grającemu na przedpolu, bramkarzowi gości skutecznie interweniować. Druga połowa to całkiem inna Legionovia. Precyzja podań znacznie wzrosła, co od razu przełożyło się na bardzo dobrą grę w ofensywie. Stworzyliśmy sobie kilkanaście dogodnych sytuacji do podwyższenia wyniku, z których trzy wykorzystaliśmy, odprawiając rywala z 4 bramkowym bagażem.

Mecz rozpoczął następujący skład: Jakub Rączka – bramkarz, Filip Broszczak – obrońca, Marcin Kłos – obrońca, Rafał Sidun – obrońca, Bartosz Zakrzewski – obrońca, Sebastian Milewski – pomocnik, Jakub Bawoł – pomocnik, Mikołaj Kozioł – pomocnik, Radosław Śledziewski – pomocnik, Kamil Świderski – pomocnik, Sebastian Kowalski – napastnik.

Na swoja szansę w rezerwie czekali: Jaśkowski Cyprian – napastnik, Śliwiński Mateusz – obrońca, Lewiński Karol – obrońca, Ciesielski Andrzej – bramkarz.

Bramki w tym meczu zdobywali: Kozioł Mikołaj, Jaśkowski Cyprian, Bawoł Jakub, Kowalski Sebastian. Przy dwóch z nich asystował Radosław Śledziewski.

Żółtą kartką został ukarany Świderski Kamil.