Drukarz Warszawa – Legionovia 98 2:2
Legionovia 99 – Dolcan Ząbki 8:1 (4:0)
Bramki: Stepnowski 3, Karolak 2, Markut, Żebrowski, Kot.
Skład: Ciesielski (50. Godzina), Jankowski (50. Jan Pietraszkiewicz), Rosiński, Żebrowski, Krawczyk (55. Ostrowski), Kot, Markut (45. Szynke), Stepnowski, Zaklika (55. Sieczko), Chrustowski (55. Włodarski), Karolak.
„Bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu. Szybkie objęcie prowadzenia pozwoliło na spokojną i skuteczną grę. Było dużo stworzonych sytuacji i nareszcie sporo z nich wykorzystanych. Za tydzień mecz z Escolą który może naszą drużynę ustawić w korzystnej sytuacji przed rundą rewanżową i walką o pierwszą czwórkę, która pozwoli na rywalizację jesienią w ekstralidze tego rocznika” – skomentował trener Dariusz Ziąbski.

Legionovia 00 – Bug Wyszków 3:0
Legionovia 01 – Dragon Bielany 4:1
SEMP Ursynów – Legionovia 02 6:0
UKS Białe Orły – Legionovia 04 gr. I 0:3
Legionovia 04 gr. III – PKS Radość 1:11

Mecz Huragan Wołomin – Legionovia 03 odbędzie się jutro, tj. 5 listopada o godz. 19:30.

Wspomnieć też trzeba, że rocznik 96, który zakończył już oficjalne rozgrywki w tym roku, rozegrał mecz towarzyski. W sobotę podopieczni trenera Artura Lewandowskiego podejmowali Sokół Serock. Drużyna przyjezdna w połowie złożona była z graczy pierwszego zespołu, grających w Lidze Okręgowej (4. miejsce), a w drugiej połowie z przedstawicieli B-klasowych rezerw. Nasi młodzieżowcy nie pozostawili wątpliwości, kto jest lepszy!

Legionovia 96 – Sokół Serock 7:3 (4:0)
Bramki: M. Banaszek 4, Bułka 14, 44, 66, Kowalski 45, Janicki 85, Bralski 89.
Skład: Łoma (60. Piórkowski) – Ryszewski (80. Romatowski), Ł. Banaszek, M. Banaszek, Romatowski (46. Bralski) – Wydra, Koperkiewicz (80. Kowalski), Szabluk (46. Janicki), Majchrowicz (77. Miętek), Bułka (80. Szabluk) -Kowalski (60. Kajak).