Rezerwy remisują z czwartoligowcem

Legionovia II Legionowo zremisowała spotkanie z czwartoligowym Drukarzem Warszawa 2:2. Drukarz jest aktualnym liderem 4 ligi mazowieckiej gr. północ.

Mecz rozpoczął się wyrównanie. Mimo dobrej gry ze strony Legionovii, Drukarz wyszedł na prowadzenie w 23. minucie meczu. Legionowianie nie pozostawali dłużni i już minutę później doprowadzili do wyrównania. Bramkę na 1:1 zdobył wtedy Mieszkowski. Do końca tej części wynik się nie zmienił. Podopieczni Trenera Sebastiana Dzisiewicza remisowali po pierwszej połowie 1:1.

W drugiej odsłonie gra biało-żółto-czerwonych była bardziej odważna. Legionowianie stwarzali więcej okazji bramowych. Efektem tego była bramka, która dała prowadzenie nad czwartoligowcem. W 73. minucie Legionovia wyszła na prowadzenie za sprawą bramki Krawczyka. Mimo wszystko Drukarz zdołał zremisować sobotni sparing strzelając bramkę w ostatniej minucie regulaminowego czasu gry. Mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 2:2.

Następne spotkanie Legionovia II Legionowo rozegra u siebie z rezerwami Świtu Nowy Dwór Mazowiecki. Mecz rozpocznie się w sobotę o godzinie 11:00.

Legionovia II Legionowo – Drukarz Warszawa 2:2 (1:1)

Bramki: Mieszkowski, Krawczyk.

Legionovia II (I połowa): Krzywański – Omen, Ziąbski, Bujak, Szymański, Kozioł, Mróz, Zych, Mieszkowski, Motyczyński, Wrona.

Legionovia II (II połowa): Bujak – Żołek, Tetkowski, Pierzchalski, Kamiński, Suska, Kozioł, Piątkowski, Sękulski, Krawczyk, Sejdak.