Rezerwy Novii zwycięskie w spotkaniu z Coco Jambo Warszawa

Podopieczni Sebastiana Dzisiewicza pokonali Coco Jambo Warszawa 5:1 w III rundzie Okręgowego Pucharu Polski. Następnym rywalem rezerw będzie KS Wesoła.

Dwójka już od początku spotkania zdominowała drużynę z Warszawy. W 11. minucie spotkania wynik otworzył Mateusz Turkowski. Zawodnik po raz drugi wpisał się na listę strzelców w 31. minucie. Dwie bramki naszego młodego zawodnika cieszą tym bardziej, że jest on wychowankiem Akademii Legionovii. Kolejne trafienie zaliczył Dominik Kamiński w 44. minucie. Wynik pierwszej części ustalił Mateusz Żbikowski, który zdobył bramkę 4:0.

W drugiej części gra nieco się wyrównała. Legionowianie uspokoili grę, lecz dalej szukali swoich szans na podwyższenie wyniku. W 64. minucie piątą bramkę dla Legionovii zdobył Patryk Markut. Wydawało się, że zawodnicy Dzisiewicza zakończą mecz z czystym kontem. Niestety drużyna Coco Jambo zdobyła bramkę honorową w 83. minucie. Zdobywcą okazał się być Oskar Nieskórski. Przez następne minuty spotkania żadna z drużyn nie zdobyła bramki. Mecz zakończył się wynikiem 5:1 dla rezerw Legionovii.

Następne spotkanie pucharowe Legionovia II Legionowo rozegra na wyjeździe z KS Wesoła Warszawa. Mecz został zaplanowany na 12 września na godzinę 16:00.

Coco Jambo Warszawa – Legionovia II Legionowo 1:5 (0:4)

Bramki: 11′, 31′ Mateusz Turkowski, 44′ Dominik Kamiński, 45′ Miłosz Żbikowski, 64′ Patryk Markut.

Legionovia II: Jan Krzywański (46′ Filip Ziąbski) – Patryk Rajchert (60′ Mikołaj Kozioł), Marcin Chyczewski, Jakub Lewtak, Miłosz Żbikowski, Maciej Karolak, Szymon Dudzik (60′ Filip Oliwier), Dominik Kamiński (46′ Patryk Markut), Kamil Sieczko (20′ Maciej Sobota), Mateusz Turkowski (46′ Szymon Kraszewski), Patryk Sawicki (46′ Karol Biliński).