Remis rezerw w Radzyminie

Podopieczni Sebastiana Dzisiewicza zremisowali w minioną sobotę z rezerwami Mazura Radzymin 1:1. Bramkę dającą remis Legionovii zdobył Artur Zabłocki.

W pierwszej połowie nie oglądaliśmy bramek. Obydwie drużyny nie zdołały rozpracować akcji, która mogła zakończyć się zdobyciem bramki przez którąś z drużyn. Mimo, że drużyna z Radzymina plasuje się w pierwszej piątce ligi okręgowej legionowianie nie odstępowali drużyny ani na krok. Pierwsza część zakończyła się bezbramkowo.

W finalnej odsłonie oglądaliśmy dwa trafienia. Pierwsze z nich padło dla gospodarzy sobotniego meczu. Bramkę dla Mazura zdobył Paweł Tyburski w 52. minucie meczu. Następnie legionowianie próbowali doprowadzić do remisu, lecz ekipa z Radzymina skutecznie niwelowała te plany. Mimo wszystko w 74. minucie padła bramka dająca wyrównanie. Zdobywcą okazał się być Artur Zabłocki. Zawodnik tym samym ustalił wynik meczu na 1:1.

Następny mecz legionowianie zagrają u siebie ze Świtem II Nowy Dwór Mazowiecki. Mecz został zaplanowany na 5 maja na godzinę 11:00.

Mazur Radzymin – Legionovia Legionowo 1:1 (0:0)

Bramka: Artur Zabłocki.

Legionovia: Krzysztof Bujak – Piotr Rajchert, Patryk Cynt (70. Artur Zabłocki), Mikołaj Kozioł, Jakub Lewtak, Piotr Szymański, Konrad Trzmiel, Filip Kowalczyk (90. Szymon Dudzik), Patryk Paczuk, Patryk Sawicki (85. Maciej Szymański), Jacek Lewandowski (70. Maciej Sobota).