Porażka dwójki na wyjeździe. Dąb znacznie lepszy

Rezerwy Legionovii po awansie do Ligi Okręgowej rozpoczęli swoje zmagania w szóstej klasie rozgrywkowej. Drużyna Sebastiana Dzisiewicza przegrała na wyjeździe z Dębem Wieliszew 4:0.

Od początku spotkania rezerwy legionowskiej drużyny nie radziły sobie z Dębem. Pierwsze bramka dla gospodarzy padła w 19. minucie spotkania. Rzut karny dla Wieliszewa pewnie wykonał Daniel Smoczyński. Po szesnastu minutach było już 2:0. Tym razem strzelcem okazał się być Mateusz Mańk. Następnie trzy minuty przed końcem pierwszej połowy Mańk zdobył kolejną bramkę ustalając wynik pierwszej połowy na 3:0.

Druga połowa mimo prowadzenia Dębu wyglądała nieco lepiej. Niestety Dąb wciąż dominował i szukał swoich okazji. Legionowianie również próbowali, lecz żadna z akcji nie zakończyła się dobrym wykończeniem. Trzeba przyznać, że drużyna z Wieliszewa była lepiej przygotowana od naszych rezerw. Wynik na 4:0 ustalił w 82. minucie Marcel Smardzewski. Do końca spotkania nic się specjalnego nie działo.

Następny mecz Legionovia II Legionowo rozegra u siebie z Escolą Varsovia. Mecz został zaplanowany na niedzielę na 11:00.

Dąb Wieliszew – Legionovia II Legionowo 4:0 (3:0)

Legionovia: Jan Krzywański – Hubert Rusek, Daniel Ziąbski, Dawid Roguski (45’ Jakub Lewtak), Miłosz Żbikowski (60’ Maciej Sobota), Mikołaj Koził (85’ Dariusz Suska), Patryk Cynt (45’ Szymon Kraszewski), Filip Kowalczyk (45’ Patryk Sawicki), Piotr Szymański, Jakub Karabin (45’ Kamil Sieczko), Karol Biliński.