KS Legionovia Legionowo

Zapowiedź: Olimpia Zambrów – Legionovia Legionowo

Po zwycięstwie z zespołem Pelikana Łowicz 2-1 (0-1) nasza drużyna przygotowuje się do kolejnego wyjazdowego spotkania. Tym razem nasi zawodnicy odwiedzą odległy o około 130 km Zambrów.

W rundzie jesiennej nasi zawodnicy zaskakująco łatwo rozprawili się z zambrowianami pokonując ich 3:0 (2:0). W tamtym spotkaniu bramki padały po strzałach Jakuba Bojasa (25minuta), Szymona Lewickiego (37 minuta) i Pawła Wolskiego (90 minuta). Bojas trafił po rundzie jesiennej do II-ligowej Bytovii Bytów występującej w grupie zachodniej.  Szymon Lewicki postanowił spróbować swoich sił w I-ligowym Dolcanie Ząbki.

Podopieczni trenera Krzysztofa Zalewskiego w rundzie wiosennej zanotowali po kolei: porażkę, zwycięstwo, porażkę i remis.

Natomiast legionowianie powoli pną się w górę tabeli. W tej części sezonu nasi gracze zaliczyli odpowiednio: zwycięstwo, remis, remis i zwycięstwo.

Zawodnicy z województwa podlaskiego zajmują 13 miejsce w tabeli z dorobkiem 25 punktów. Podopieczni trenera Marka Papszuna dzięki zwycięstwu w Łowiczu 2:1 (0:1) plasują się na 10 pozycji ze stratą 5 punktów do bezpiecznej ósemki.

Mecz zapowiada się niezwykle ciekawie gdyż gospodarze będą chcieli zrewanżować się za bolesną porażkę w Legionowie, za to Legionovia będzie chciała podtrzymać dobrą passę meczów bez porażki.

Spotkanie w Łowiczu poprowadzi arbiter Damian Gawęcki (Kielce).

Zawody w Zambrowie rozpoczną się 5 kwietnia o godzinie 15:00 na stadionie miejskim przy ulicy Kardynała Stefana Wyszyńskiego 8

Bilety 10zł

Relację na żywo przeprowadzi zaprzyjaźniony portal lajfy.com! Spotkanie można będzie śledzić pod adresem: http://www.lajfy.com/match/index/date/2014-04-05/id/100248

 

Jesienne zwycięstwo Legionovii (3:0):

https://www.youtube.com/watch?v=VTAs29bfBac

 

Super-snajper – Olimpia: Zapolnik (8 bramek)

Super-snajper – Legionovia: Tomczyk (5 bramek)

 

Marcin Koryń Kamil Stachurski 

Facebook
Twitter
LinkedIn

Ostatnie wpisy

Dołącz do Akademii!

Zapraszamy chłopców i dziewczynki do największej akademii piłkarskiej w regionie!