KS Legionovia Legionowo

Przegrany remis

Wynikiem 2:2 zakończył się mecz Legionovii Legionowo ze Zniczem Pruszków.

Pierwsza połowa spotkania należała do zespołu z Parkowej. Akcje były składne i twarda gra w obronie dały efekt 2 bramek i co najważniejsze dzięki temu drużyna z Pruszkowa nie mogła poważnie zagrozić bramce gospodarzy.  Już w 32 minucie Marcin Stańczyk otworzył wynik spotkania strzelając bramkę po dośrodkowaniu w pole karne. Drugą bramkę dla Legionovii zdobył już 7 minut później Adam Czerkas.

I połowa zakończyła się pomyślnie dla drużyny gospodarzy.  W drugiej odsłonie spotkania nie profesjonalna praca sędziów wypaczyła wynik meczu. Minutę po pierwszym gwizdku sędziego w drugiej części spotkania na listę strzelców wpisał się Maksymilian Banaszewski po strzale w górny róg bramki. Druga bramka która przesądziła o końcowym wyniku padła w 84 minucie spotkania. Bramkę dla gości strzelił Artur Januszewski.

Ocena sędziów co do dzisiejszego spotkania: bez komentarza.

 

Składy Legionovii: Matracki – Goliński, Lendzion, Gurzęda, Pielak, Vallejo (’63 Karaszewski), Tomczyk (C), Broniszewski, Ryndak, Stańczyk (’89 Tlaga), Czerkas (’71 Wolski)

Rezerwa: Marcinkowski, Tlaga, Janusiński, Karaszewski, Wolski, Maciejewski.

Składy Znicza: Pazdan – Banaszewski, Biedrzycki, Bochenek, Januszewski, Kucharski, Machalski (’68 Zapaśnik), Niewulis, Olczak (’77 Nawrocki), Paluchowski, Rackiewicz (’61 Kopciński)

Rezerwa: Bigajski, Jaczewski, Kopciński, Majewski, Nawrocki, Tomas, Zapaśnik

KONFERENCJA PRASOWA PO MECZU LEGIONOVIA LEGIONOWO – ZNICZ PRUSZKÓW:

https://www.youtube.com/watch?v=m2knFUL543E

Facebook
Twitter
LinkedIn