KS Legionovia Legionowo

Legionovia i Profil RCG

Mowa o sponsorze który wspiera nas od stycznia. Wsparcie które daje nam ta firma jest dla naszej Legionowskiej drużyny nie do opisania w słowach. Nie tylko finansowy ale także prestiżowy!
Przyjrzyjmy się dokładniej czym jest Firma Profil RCG:

Początek działalności Spółki w szeroko rozumianej branży elektrycznej datowany jest na koniec lat siedemdziesiątych XX wieku. Wówczas to rozpoczęto prace i badania nad projektowaniem i konstruowaniem urządzeń w celu obniżenia energochłonności układów oświetleniowych oraz centralnego systemu zarządzania zasobami oświetleniowymi następstwem czego jest efektywne zmniejszenie zużycia energii elektrycznej. 

Obecny kształt firmy został przyjęty w 2012 roku, kiedy po wejściu inwestora strategicznego zmianie uległa forma prawna i organizacyjna Spółki przy jednoczesnej kontynuacji myśli technicznej. 

Dziś Profil RCG jest wiodącym projektantem i dostawcą innowacyjnych rozwiązań w zakresie efektywnego zmniejszenia zużycia energii elektrycznej w obwodach oświetleniowych. Dzięki samodzielnej realizacji poszczególnych etapów wdrażania systemów redukcji zużycia energii oraz systemów do zarządzania zasobami oświetleniowymi dostarczamy Państwu indywidualnie dopasowane rozwiązania zgodne z otoczeniem energetycznym firmy lub gminy. 

Projektowane i wdrażane rozwiązania techniczne zostały uhonorowane na wielu targach, wystawach i konferencjach branżowych na terenie całej Europy. Do najbardziej zaszczytnych wyróżnień zaliczyć należy: 
Nagroda Ministra Środowiska i Dyrektora PCBC „Panteon Polskiej Ekologii” – 2002;

  1. 1. Wyróżnienie w VI Międzynarodowym Konkursie na Rozwiązania w Dziedzinie Ochrony Środowiska EKO 2005;
  2. 2. Puchar Prezesa PARP za całokształt działalności w dziedzinie konstrukcji sterowników podczas Targów INNOWACJE 2005;
  3. 3. Puchar Prezesa NOT za sukces wdrożeniowy sterowników podczas Targów INNOWACJE 2005;
  4. 4. List gratulacyjny od Ministra Edukacji i Nauki za opracowanie projektu reduktora mocy – 2006;
  5. 5. Nominacja do Złotego Medalu dla Energooszczędnego sterownika podczas Targów Innowacje-Technologie-Maszyny 2006;
  6. 6. Medal Prezesa SEP podczas XV Międzynarodowych Targów Sprzętu Oświetleniowego ŚWIATŁO 2007;
  7. 7. Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich EXPOPOWER 2007 za sterownik do oszczędzania energii elektrycznej;
  8. 8. II miejsce w kategorii oświetlenie dróg i ulic, małej architektury za system zarządzania urządzeniami do oszczędzania energii elektrycznej w obwodach oświetleniowych: VR, VRT oraz ECO podczas XIX   Międzynarodowych Targów Sprzętu Oświetleniowego ŚWIATŁO 2011.
Facebook
Twitter
LinkedIn