KS Legionovia Legionowo

Legionovia Legionowo – Stal Stalowa Wola już w tę sobotę

Po rozbiciu piłkarzy Olimpii Zambrów 3:0 (2:0) legionowianie przygotowują się do drugiego domowego meczu w rundzie rewanżowej. W 21 kolejce nasi gracze dali wydrzeć sobie wygraną w ostatnich minutach spotkania z drużyną Znicza Pruszków (2:2) choć do przerwy to nasi zawodnicy prowadzili 2:0. Jednak od tamtego czasu minęły już 3 tygodnie i możemy być zadowoleni z  gry ”Novii” na wyjazdach. Nasi zawodnicy od 5 meczów są niepokonani!  Tym razem formę naszych piłkarzy sprawdzą gracze Stali Stalowa Wola (4 miejsce).

W rundzie jesiennej nasi zawodnicy w Stalowej Woli ponieśli porażkę 0:2 po dwóch bramkach Fabianowskiego w 32 i 49 minucie spotkania. Skrót spotkania: http://www.youtube.com/watch?v=e2dkWL3rbQk

Podopieczni trenera Albina Mikulskiego w rundzie rewanżowej zanotowali: zwycięstwo, porażkę, zwycięstwo, porażkę i remis.

Natomiast podopieczni trenera Marka Papszuna zwyciężyli, zremisowali, zremisowali, zwyciężyli i zwyciężyli.

Zawodnicy z województwa podkarpackiego zajmują 4 miejsce w tabeli z dorobkiem 37 punktów. Dzięki zwycięstwu nad Olimpią Zambrów 3:0 (2:0) i innym korzystnym rezultatom w naszej grupie nasi zawodnicy nadal zajmują 10 pozycję (32 punkty) lecz tracą już tylko 2 punkty do bezpiecznej ósemki.

Spotkanie zapowiada się niezwykle emocjonująco gdyż nasi zawodnicy jeszcze w tej rundzie nie zaznali smaku porażki i będą chcieli podtrzymać tą dobrą passę a zarazem zrewanżować się stalowianom za jesienną porażkę 0:2.

Bilety 10zł, kobiety i dzieci wstęp wolny!

Relację na żywo przeprowadzi zaprzyjaźniony portal lajfy.com! Spotkanie można będzie śledzić pod adresem: http://www.lajfy.com/match/index/date/2014-04-12/id/101061

 

Super-snajper – Stal Stalowa Wola: Reiman  (12 bramek)

Super-snajper – Legionovia: Tomczyk (5 bramek)

Facebook
Twitter
LinkedIn