KS Legionovia Legionowo

Legionovia II – Olimpia Warszawa

Dzień po meczu pierwszej drużyny Legionovii na boisko przy ulicy Parkowej wybiegną piłkarze rezerw biało-żółto-czerwonych i pierwszego zespołu Olimpii Warszawa. Drużyna ze stolicy jest wiceliderem rozgrywek ligi okręgowej (grupa I Warszawa) z dorobkiem 48 punktów i najprawdopodobniej po zakończeniu sezonu zasadniczego zawodnicy z Warszawy rozegrają baraż z drugą drużyną ligi okręgowej (grupa II Warszawa) o wejście do IV ligi grupy mazowieckiej (północ). Zawodnicy ze stolicy tylko 4 razy w tym sezonie schodzili z boiska pokonani, 3 razy remisowali i aż 15 razy zwyciężali.

Największym sukcesem klubu z Górczewskiej jest zajęcie drugiego miejsca w sezonie 1996/97 w 3 lidze. Barwy klubowe Olimpii Warszawa to: biało-niebieskie. Stadion jak na warunki ligi okręgowej robi wrażenie na samym stadionie znajduje się 4000(!) miejsc w tym 1600 siedzących.

W rundzie jesiennej nasi zawodnicy doznali minimalnej porażki 0:1. Legionowianie w tym sezonie wygrali 12 spotkań, 2 zremisowali i w siedmiu schodzili z boiska pokonani co pozwala dotychczas zajmować wysoką 5 pozycję. Bilans bramkowy ”Novii” wynosi 56-35.

Mecz w Legionowie zaplanowano na 4 maja na godzinę 11:00.

Wstęp wolny

Relacja na żywo po kliknięciu w link.

Facebook
Twitter
LinkedIn