KS Legionovia Legionowo

Wyjazdowe spotkanie z Siarką. Legionowianie pojadą do Tarnobrzega

Podopieczni Roberta Pevnika już w piątek wyjadą do Tarnobrzega, by rozegrać w sobotę spotkanie 23. kolejki 2 ligi z tamtejszą Siarką o godzinie 15:00. To będzie dopiero drugi mecz Legionovii Legionowo w tym sezonie. Dwa zaplanowane u siebie zostały niestety przełożone na inny termin.

Zespół z Legionowa ostatnie swoje spotkanie przegrał na wyjeździe z Radomiakiem Radom 4:2. Mimo słabego wyniku, zawodnicy spisywali się dobrze i niestety w wielu sytuacjach zabrakło szczęścia. Trener Robert Pevnik zapewniał, że drużyna jest przygotowana do sezonu, a zawodnicy sprostają wyzwaniu jakie postawi im liga. Niestety, jak dotąd biało-żółto-czerwoni nie pokazali się legionowskiej publiczności na własnym stadionie. Dwa spotkania, które miały zostać rozegrane na boisku przy Parkowej zostały przełożone na inny termin z powodu złych warunków atmosferycznych oraz stanu boiska. Mecz z Siarką będzie dopiero drugim spotkaniem ligowym dla legionowskiego zespołu.

Siarka Tarnobrzeg obecnie zajmuje 6 miejsce w tabeli 2 ligi. Zespół prowadzony przez Włodzimierza Gąsiora nie rozegrał w rundzie wiosennej ani jednego spotkania. Mecze z Garbarnią Kraków, GKS-em Bełchatów oraz Rozwojem Katowice zostały przełożone na inny termin z tych samych problemów co miała Legionovia. Siarka nadal ma w planach walkę o miejsce barażowe o zaplecze ekstraklasy. Zespół co sezon walczy o awans do wyższej klasy rozgrywkowej, lecz pod koniec sezonu wszystkie plany przeważnie są niwelowane słabymi wynikami. Najlepszym strzelcem tego zespołu jest obecnie Krzysztof Ropski, który w ciągu 22 występów strzelił 5 bramek.

Niestety pierwsze informacje odnośnie rozegrania spotkania 23. kolejki nie napawają optymizmem. Warunki pogodowe w Tarnobrzegu nie rozpieszczają. Rozegranie sobotniego meczu z Siarką stoi pod dużym znakiem zapytania. Będziemy Państwa informować o ewentualnych zmianach!

Facebook
Twitter
LinkedIn

Ostatnie wpisy

Dołącz do Akademii!

Zapraszamy chłopców i dziewczynki do największej akademii piłkarskiej w regionie!