KS Legionovia Legionowo

Wygrana w Siedlcach

W pierwszym sparingu tej zimy nasz zespół pokonał pierwszoligowego rywala 1:0. Bramkę dla Legionovii w 33. minucie zdobył Paweł Garyga.

Choć pierwszy w tym roku rywal zajmuje wysoką pozycję w I lidze, to Legionovia pokazała, że potrafi stawić czoła takiemu przeciwnikowi. Osłabienia po odejściu dwóch podstawowych zawodników i kontuzji Kutarby nie wróżyły nic dobrego. Niemniej jednak cieszy fakt, że przemeblowana nieco Legionovia układa grę po swojemu. Jedyną bramkę w tym spotkaniu zdobył Paweł Garyga, którego w Legionowie kojarzymy już z nieustępliwości i gry na całość.

W spotkaniu w Siedlcach trenerzy sprawdzili wszystkich dostępnych zawodników, ciężko było doliczyć się zmian, których dokonali szkoleniowcy.

Przed nami kolejne kontrolne starcie z Ursusem Warszawa już w najbliższą sobotę. 

Legionovia KZB Legionowo: Łukasz Krzczuk, Marek Krotofil, Aleksandar Bajat, Siniša Borenovič, Michał Płonka, Sebastian Milewski, Patryk Koziara, Krystian Wójcik, Wojciech Kalinowski, Paweł Garyga, Arkadiusz Madeński.
Rezerwy: Adam Wilk, Konrad Zaklika, Tin Kulenović, Wojciech Kalinowski, Ernest Dzięcioł, Radosław Śledziewski, Jakub Janur.

Facebook
Twitter
LinkedIn