KS Legionovia Legionowo

Wiosna bez porażki

KS Legionovia KZB Legionowo kontynuuje dobra passę. Kolejne spotkanie bez porażki, po zimowej przerwie, należy zapisać na koncie Klubu z Parkowej.

Stal Mielec była rywalem miejscowego klubu w 22 kolejce II Ligi. Goście rozpoczęli z przytupem i już w 18. minucie wyszli na prowadzenie. Sytuacja była dość sporna, ponieważ arbiter podyktował jedenastkę, po zagraniu ręką na skraju pola karnego. Smyłek nie zdołał wybronić mocnego strzału. Na wyrównanie musieliśmy czekać do 30 minuty. Lewicki celnym zagraniem głową pokonał golkipera przyjezdnych i do przerwy mieliśmy remis.

Cztery minuty po rozpoczęciu drugiej odsłony Goście, kolejny raz wyszli na prowadzenie. Za sprawą Domańskiego mogli cieszyć się prowadzeniem. Na szczęście przed końcem podstawowego czasu gry do remisu doprowadził Tatara. Sędziowie musieli uznać gola ponieważ piłka całym obwodem przekroczyła linię bramkową. Bramkarz Stali starał się to skrzętnie ukrywać, sędziowie doskonale to wychwycili. Tym samym „Tati” zrobił sobie wspaniały prezent na urodziny, które obchodził w dniu wczorajszym.

Spotkanie było bardzo agresywne, widzieliśmy wiele twardych kontaktów i zagrań, które nie zawsze sędziowie kwalifikowali do gwizdka.

Drużyny podzieliły się zdobyczą punktową.

KS Legionovia KZB Legionowo:  Smyłek, Wieczorek, Dankowski, Menzel, Goliński, Maciejewski (Tatara), Pavić, Krjanović (Przybylski), Figiel (Stromecki), Czapa (Tlaga), Lewicki.

Stal Mielec: Daniel, Sulewski, Duda, Kościelny, Getinger, Domański (Nikanowycz), Załucki (Prejs), Ślęzak (Głaz), Nowak (Płatek), Cholewiak, Łętocha.

Facebook
Twitter
LinkedIn