KS Legionovia Legionowo

Tragiczne końcówki

Końcówki rozgrywanych spotkań nie należą ostatnio do udanych w wykonaniu naszej drużyny. W kolejnym meczu przegrywamy po stracie gola tuż przed końcowym gwizdkiem. Stal Stalowa Wola wytrzymała presję i wywalczyła ważne 3 punkty. Do Legionowa wróciliśmy z niczym.

Choć teoretycznie słabszy, bo niżej notowany, zespól gospodarzy wyszedł lepiej zmotywowany do tego spotkania. Od samego początku Stal wiodła prym w tym spotkaniu i starała się stwarzać niebezpieczne akcje. Przed zakończeniem pierwszej połowy piłkarze ze Stalowej Woli mogli osiągnąć swój cel i wyjść na prowadzenie, ale piłka na nasze szczęście poszybowała nad poprzeczką.

W drugiej odsłonie Legionovia próbowała pokazać się z lepszej strony. Jak zwykle czegoś znów nam brakowało. Najlepsza okazje na zdobycie bramki dla Novii miał Wojtek Kalinowski. Piłka po jego strzale z dystansu minęła o włos bramkę gospodarzy. Zmiany przeprowadzone przez szkoleniowca wniosły jedynie świeżość. Skuteczności i poprawienia wyniku nie mieliśmy okazji się doczekać. Tym czasem rywal wykorzystując zamieszanie w polu karnym, doskonale dośrodkował z rzutu rożnego. Po tym dograniu Stąporski umieścił piłkę w naszej bramce. Wynik do końca nie uległ już zmianie.

Jedynie arbiter w tym spotkaniu nie zawiódł. Jego statystyka ilości żółtych kartek w tym sezonie robi wrażenia. W pięciu meczach ligowych pokazał już 34 kartoniki tego koloru. W sobotnim spotkaniu aż 8 razy sięgał do kieszeni po ten kolor kartki.

W czterech spotkaniach z drużynami z samego końca tabeli mieliśmy szansę na 12 punktów. Dopisaliśmy ich zaledwie 2. Co jest przyczyną takiego obrazu tej statystyki?

Stal Stalowa Wola 1:0 KS Legionovia KZB Legionowo

Stal Stalowa Wola: Brylewski, Waszkiewicz, Zalepa, Łętocha, Gębalski, Hirskyi, Stąporski, Stelmach, Sobotka, Jarosz, Dziubiński. 
Rezerwowi: Frątczak, Wasiluk, Żołądź, Śpiewak, Bukowiec, Janiszewski.

KS Legionovia KZB Legionowo: Pusek, Kutarba, Wojcinowicz, Goliński, Jajko, Lukava, Rybkiewicz, Kalinowski, Kowalczyk, Trzmiel, Zaklika. 
Rezerwowi: Wadach, Wilanowski, Mazurek, Abul, Klak.

Facebook
Twitter
LinkedIn

Ostatnie wpisy

Dołącz do Akademii!

Zapraszamy chłopców i dziewczynki do największej akademii piłkarskiej w regionie!