KS Legionovia Legionowo

W sobotę z Wisłą Puławy. Uda się inauguracja rundy wiosennej?

Podopieczni Roberta Pevnika już w tę sobotę podejmą Wisłę Puławy w ramach inauguracji rundy wiosennej w 2 lidze. Legionowska kadra jest po istnej rewolucji, bowiem do zespołu dołączyło ponad 10 piłkarzy. Czy Legionovia sprosta swojemu ligowemu rywalowi?

W rundzie jesiennej nasza drużyna musiała uznać wyższość rywala z Puław. Legionowianie przegrali wtedy w spotkaniu na wyjeździe 1:2. Strzelcem jedynej bramki był Grzegorz Mazurek. Obecnie Wisła zajmuje 11 miejsce w tabeli ligowej mając na swoim koncie 23 punkty. Biało-żółto-czerwoni tracą do wiślaków 5 oczek. Puławianie mają w swoich szeregach Jakuba Smektałe, który na te chwilę ma 5 strzelonych bramek w barwach tego zespołu. To najlepszy strzelec tej drużyny w obecnym sezonie ligowym.

Legionovia po słabej rundzie jesiennej wraca do ligowych zmagań pełna optymizmu. Mimo sporych zmian zespole i wielu nowych twarzy w kadrze, piłkarze będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony. Obecnie drużyna nie może pochwalić się sukcesami ligowymi. Zajmują na te chwilę 14 miejsce. Jest to ostatnia lokata, która chroni nasz zespół przed spadkiem do niższej ligi. Miejmy nadzieje oraz wiarę w to, że w sobotę legionowianie zejdą do szatni po 90 minutach walki z trzema punktami.

Mecz odbędzie się w sobotę, 3 marca na stadionie Legionovii Legionowo przy ulicy Parkowej 27a. Spotkanie z Wisłą Puławy zostało zaplanowane na godzinę 14:00. Serdecznie zapraszamy oraz przypominamy o konkursie! (więcej tutaj)

Facebook
Twitter
LinkedIn