KS Legionovia Legionowo

Siedem punktów więcej po wymagającym tygodniu. Legionovia wciąż na pozycji lidera! [TABELA]

Legionovia ma za sobą bardzo pracowity okres. W ciągu 6 dni podopieczni trenera Pirosa rozegrali 3 mecze ligowe. Nasi ulubieńcy podołali temu zadaniu i zdobyli 7 punktów, dzięki czemu wciąż są na pozycji lidera rozgrywek.

Na początek tego mini maratonu nasz zespół udał się w niedzielę 10 października do Łowicza. Novia zwyciężyła na trudnym terenie z Pelikanem 2:1 dzięki trafieniom Bartosza Mroczka i Patryka Koziary, choć to gospodarze jako pierwsi otworzyli worek z bramkami. Już 3 dni później w środę do Legionowa zawitały rezerwy ŁKS-u. Przyjezdni dwukrotnie wychodzili na prowadzenie, ale legionowianie ponownie pokazali charakter. Obie drużyny stworzyły kapitalne widowisko, ale ostatecznie 3 punkty zostały przy Parkowej. Wygraną 4:2 zawdzięczamy golom Konrada Zakliki, Grzegorza Wojdygi, Artura Balickiego i Dariusza Zjawińskiego. Wreszcie w minioną sobotę przyszła kolej na wyprawę do Wikielca. GKS postawił twarde warunki i pojedynek zakończył się remisem 1:1 (na listę strzelców wpisał się Zjawiński). Było jednak naprawdę blisko kolejnego triumfu, bowiem przeciwnicy wyrównali dopiero w 90. minucie gry.

Po 14 kolejkach biało-żółto-czerwoni wciąż zajmują pewne pierwsze miejsce. Przewaga nad wiceliderem ze Skierniewic wynosi 5 punktów (poniżej link do pełnej tabeli). Przed ekipą trenera Pirosa chwila wytchnienia, gdyż w najbliższy weekend 23-24 października Legionovia pauzuje. Kolejne wyzwanie zatem dopiero w sobotę 30 października. Novia podejmie na własnym boisku Wissę Szczuczyn. Początek rywalizacji o godz. 13:00.

#NoviaDawaj

Pelikan Łowicz – Legionovia Legionowo 1:2 (1:1)

Legionovia Legionowo – ŁKS II Łódź 4:2 (2:2)

GKS Wikielec – Legionovia Legionowo 1:1 (0:1)

Tabela: https://www.kslegionovia.pl/rozgrywki-iii-liga-grupa-i/

Fot. Mariusz Sokalski

Facebook
Twitter
LinkedIn