KS Legionovia Legionowo

Ruszyły przygotowania

Ruszyły przygotowania do wiosennej odsłony 2-ligowych rozgrywek. W dniu dzisiejszym Legionovia zaliczyła pierwszy trening po świątecznej przerwie. Przed zawodnikami półtora miesiąca przygotowań. Już teraz możemy potwierdzić kilka z pojawiających się na portalach informacji.

Na dzisiejszym treningu pojawiał się grupa ponad 30 zawodników. Poza zawodnikami pierwszej drużyny (Stefaniak, Rutkowski, Kutarba, Ostrowski, Zając, Grzelak, Kalinowski, Cynt, Zaklika, Martynek, Kwiatkowski, Rybkiewicz) na murawę wybiegli zawodnicy testowani. Wśród nich mogliśmy dostrzec: Mateusza Kochalskiego, Mateusza Leleno, Eryka Więdłochę i Mario Wasilja.

Mocnym sygnałem dla całej Akademii jest udział w treningach „Jedynki” zawodników drużyn juniorskich. Dziś obserwowaliśmy Jakuba Jurczaka, Jana Różańskiego i Krystiana Sobieraja.

W indywidualnych treningach uczestniczyli Koziara i Mazurek, a na siłowni pracował Trzmiel.  

W dniu jutrzejszym zawodnicy będą mieli dwa treningi. Na pierwszym odbędą się testy wydolnościowe.

Dotarły do nas również informacje, że Mateusz Żebrowski ostatecznie trafi do GKS-u Katowice, a Maciej Goliński postanowił rozliczyć się z klubem po treningu, ponieważ jego umowa nie została przedłużona.

Facebook
Twitter
LinkedIn

Ostatnie wpisy

Dołącz do Akademii!

Zapraszamy chłopców i dziewczynki do największej akademii piłkarskiej w regionie!