KS Legionovia Legionowo

Rezerwy rozpoczynają rundę! Jak poradzą sobie podopieczni Sebastiana Dzisiewicza?

W niedzielę rezerwy Legionovii Legionowo rozegrają pierwsze w tym roku spotkanie w A klasie. Mecz został zaplanowany na godzinę 11:00. Rywalem legionowskiej drużyny będzie Inter Warszawa, którego podejmą na własnym boisku.

Runda jesienna legionowskiej rezerwy zakończyła się pozytywnie. Drużyna prowadzona przez Sebastiana Dzisiewicza zajęła ostatecznie 2 miejsce w ligowej tabeli. Tracą jedynie 2 oczka do prowadzącego Mazura Radzymin. Legionovia jak dotąd odniosła 11 zwycięstw oraz po razie przegrała i remisowała. Zespół na swoim koncie ma 34 zdobyte punkty mając siedmiopunktową przewagę nad trzecim Hutnikiem Warszawa. Legionowianie chcą jak najszybciej wrócić do ligi okręgowej z której sezon temu spadli. Ostatnie spotkanie pomiędzy Interem, a Legionovią zakończyło się druzgocącym zwycięstwem naszej drużyny 10:0.

Drużyna z Warszawy to czerwona latarnia tej ligi. Inter przegrał niemal wszystkie spotkania w A klasie. Udało im się wygrać jedynie raz pokonując tym samym Wkrę Pomiechówek 3:2. Daje to trzy zdobyte oczka w tym sezonie. Bilans bramkowy Interu również nie powala. Aktualnie zespół zdobył 11 bramek z czego 58 stracił. Faworytem tego spotkania jest oczywiście drużyna z Legionowa, która z łatwością powinna pokonać zespół z Warszawy podobną liczbą bramek jak w pierwszym spotkaniu rundy jesiennej.

Przypominamy: Niedziela 11:00 boczne boisko: Legionovia Legionowo – Inter Warszawa. Serdecznie zapraszamy na te spotkanie!

Facebook
Twitter
LinkedIn