KS Legionovia Legionowo

Przystanek – Zambrów. Legionovia rozegra mecz z Olimpią

Po przerwie spowodowanej przełożeniem spotkania Legionovii z rezerwami Legii Warszawa, legionowianie pojadą do Zambrowa by rozegrać spotkanie z tamtejszą Olimpią. Mecz rozpocznie się jutro o godzinie 15:00.

Legionovia ostatnie spotkanie zremisowała na wyjeździe z Pelikanem Łowicz 3:3. Ciężki mecz na ciężkim terenie dlatego ten jeden punkt jest i tak bardzo cenny. Było blisko zwycięstwa. Mimo wszystko te spotkanie było skazane na przypadki losowe. Zgodnie z terminarzem ustalonym przed sezonem, tydzień temu legionowianie mieli rozegrać spotkanie z drugą drużyną Legii Warszawa. Na wniosek warszawiaków mecz został przełożony na 14 listopada. Zawodnicy są głodni zwycięstwa dlatego przyjadą do Zambrowa z myślą by zdobyć 3 punkty. Aktualnie nasza drużyna zajmuje 3 miejsce mając na swoim koncie 23 oczka.

Zambrowska Olimpia ostatnie swoje spotkanie również rozgrywała w Łowiczu i tak samo zremisowała z tamtejszym Pelikanem, lecz tym razem 1:1. Gospodarze sobotniego meczu zajmują obecnie 10 miejsce. Z dorobkiem 15 punktów okupują środkową część tabeli 3 ligi. Najwyższe zwycięstwo tej drużyny można było zanotować w Ząbkach gdzie rozgrywali spotkanie z rezerwami Legii. Wtedy Olimpia pokonała warszawiaków 4:0. Wyjazdowy mecz w Radomiu z  Bronią wypadł niezwykle emocjonująco. Ostatecznie zakończył się wtedy remisem… 4:4. Iście hokejowy wynik. Jutrzejszy mecz na pewno przyniesie podobne odczucia.

Wyjazdowe spotkanie pomiędzy Legionovią, a Olimpią rozpocznie się już jutro o godzinie 15:00 na Stadionie w Zabrowie przy ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 8.

Facebook
Twitter
LinkedIn