KS Legionovia Legionowo

Po pucharowej euforii czas na ligę. Vicotria Sulejówek zawita do Legionowa

W niedzielę o godzinie 16:00 Legionovia Legionowo rozegra spotkanie ligowe z Vicotrią Sulejówek. Mecz odbędzie się na Stadionie Miejskim przy Parkowej.

Legionowianie po ostatnim pucharowym triumfie wracają do ligowych rozgrywek. W niedzielne popołudnie podejmą Victorię Sulejówek. Podopieczni Bartosza Tarachulskiego zwyciężyli poprzedni mecz ligowy z Polonią Warszawa 2:0. Warto wspomnieć również o spotkaniu Pucharu Polski gdzie biało-żółto-czerwoni pokonali pierwszoligowy GKS Tychy 2:1. Dzięki temu zwycięstwu piłkarze Legionovii na przełomie października i listopada rozegrają spotkanie 1/16 Pucharu Polski. Przeciwnikiem naszej drużyny będzie zwycięzca pucharowego starcia pomiędzy Unią Hrubieszów – Górnik Zabrze. Rywala legionowskiej ekipy poznamy już 2 października po wspomnianym spotkaniu, które rozpocznie się o godzinie 15:00.

Drużyna z Sulejówka nie rozpoczęła sezonu zbyt dobrze. Podopieczni Krzysztofa Dębka zajmują aktualnie 15 pozycje w tabeli 3 ligi. To ostatnie miejsce, które daje utrzymanie w lidze. Mają na swoim koncie 9 zdobytych punktów. Jedynie z dwóch spotkań udało im się wywieźć 3 punkty. W ostatnim meczu zdołali pokonać po bardzo emocjonującym starciu Mazur Ełk 4:3. Nie można jednak na drużynę Victorii patrzeć przez pryzmat pozycji w tabeli. Goście niedzielnego spotkania grają bardzo dobry futbol i na pewno będą trudnym przeciwnikiem dla drużyny z Legionowa.

Mecz pomiędzy Legionovią, a Victorią Sulejówek odbędzie się w niedziele o godzinie 16:00. Serdecznie zapraszamy na stadion przy Parkowej! Wszyscy Na Mecz!

Facebook
Twitter
LinkedIn

Ostatnie wpisy

Dołącz do Akademii!

Zapraszamy chłopców i dziewczynki do największej akademii piłkarskiej w regionie!