KS Legionovia Legionowo

Pierwsze wzmocnienia

Pierwsze wzmocnienia możemy już ogłosić. Podpisy pod stosownymi dokumentami zostały złożone, a piłkarze, już, jako reprezentanci naszej Legionovii będą jeszcze bardziej angażować się w przygotowania.

Wojciech Szumilas – 21-letni pomocnik, wychowanek MKS Lędziny, dotychczas reprezentował barwy GKS Tychy. W sezonie 2015/2016 drużyna Wojtka uległa u siebie Legionovii 1:2. Młody pomocnik miał wtedy okazję zagrać w końcówce spotkania. Teraz chce grać w naszych barwach. GKS nie zgłaszał sprseciwu i wypożyczył młodego pomocnika do Legionovii.

Klemen Nemanić – 21-letni środkowy obrońca, przychodzi do nas z NK Roltek Dob. W słoweńskiej drugiej lidze rozegrał w tym sezonie 15 spotkań. Mimo, że gra na pozycji obronnej zapisał się na liście strzelców zdobywając w tych występach jednego gola.

Mario Vasilij – 22-letni chorwacki środkowy napastnik. Pozyskany z drugoligowej słoweńskiej NK Krka. Występował w barwach NK Radomlje, RNK Split. W obecnym sezonie w 11 występach zdobył jedna bramkę. Zaliczył też występy w Pucharze Słowenii.

Nowym zawodnikom, życzymy wielu sukcesów na murawach drugoligowych rozgrywek.

Facebook
Twitter
LinkedIn

Ostatnie wpisy

Dołącz do Akademii!

Zapraszamy chłopców i dziewczynki do największej akademii piłkarskiej w regionie!