KS Legionovia Legionowo

Piąte z rzędu zwycięstwo. Weremko daje trzy punkty!

Kolejne trzy punkty na koncie Legionovii! Podopieczni Bartosza Tarachulskiego odnieśli piąte z rzędu zwycięstwo ligowe. Legionowianie wciąż są na pozycji lidera 3 ligi gr. 1.

W pierwszej części to legionowianie dominowali. Można było zauważyć sporadyczne ataki drużyny z Morąga, lecz wszystko kończyło się dobrą interwencją obrońców lub bramkarza Jakuba Stefaniaka. Mecz nieco przypominał spotkanie ze Świtem. Zawodnicy w żółto-czerwonych trykotach mieli raz za razem dogodne sytuacje do strzelenia bramki. Wszystko kończyło się albo dobrą interwencją bramkarza Huraganu Mateusza Lawrency albo zwyczajnie zabrakło szczęścia w owej sytuacji. W pierwszych 45 minutach nie zobaczyliśmy bramki i arbiter przy tym stanie zaprosił piłkarzy do szatni.

Już od początku finalnej części goście postawili autobus na swojej części boiska. Legionovii trudno było dostać się pod ich pole karne. Wszystko przeważnie kończyło się odbiorem zawodników z Morąga i próbą skutecznego kontrataku. Gdyby ktoś zaczął oglądać druga połowę nie znając wyniku spotkania wydawałoby mu się, że legionowianie zdominowali kompletnie przeciwnika i wygrywa ona paroma bramki różnicy. Było jednak inaczej. Piłkarze Tarachulskiego próbowali w jakiś sposób obejść zasieli obronne przeciwnika. W końcu udało się to w 67. minucie gdzie dośrodkowanie Marcina Burkhardta w 100% wykorzystał Sebastian Weremko, który ustalił wynik spotkania na 1:0.

W następnym spotkaniu legionowianie pojadą do Radomia by zmierzyć się z tamtejszą Bronią. Mecz został zaplanowany na 9 września na godzinę 12:30.

Legionovia Legionowo – Huragan Morąg 1:0 (0:0)

Bramka: 67′ Sebastian Weremko.

Legionovia: Jakub Stefaniak – Kacper Górski, Daniel Choroś, Patryk Koziara (83′ Luka Janković), Marcin Burkhardt, Kacper Będzieszak, Konrad Zaklika, Piotr Krawczyk (57′ Slaven Jurisa), Sebastian Weremko, Eryk Więdłocha (90′ Filip Kowalczyk), Daniel Gołębiewski (57′ Patryk Paczuk).

Facebook
Twitter
LinkedIn

Ostatnie wpisy

Dołącz do Akademii!

Zapraszamy chłopców i dziewczynki do największej akademii piłkarskiej w regionie!