KS Legionovia Legionowo

Olimpia Zambrów na drodze Legionovii. Czy uda się podtrzymać zwycięską passę?

1 czerwca legionowianie rozegrają spotkanie z Olimpią Zambrów. Mecz rozpocznie się o godzinie 18:00 na Stadionie Miejskim w Legionowie.

Podopieczni Marcina Sasala są aktualnie w wybornej formie. Mają za sobą dziewięć zwycięstw z rzędu. Aktualnie są na pierwszym miejscu w tabeli 3 ligi gr. 1 mają na swoim koncie 64 punkty. Legionovia ma przewagę dwóch oczek nad drugim Sokołem Aleksandrów Łódzki. Jest to dość niebezpieczna przewaga dlatego drużyna w każdym spotkaniu musi się mieć na baczności. Ostatni mecz legionowianie wygrali z Legią II Warszawa 1:0 po bramce Konrada Zakliki.

Olimpia Zambrów zajmuje aktualnie ósme miejsce w tabeli 3 ligi. Uzbierali na swoje konto 45 punktów i są pewni utrzymania w tych rozgrywkach. Ostatni swój ligowy mecz podopieczni Tomasza Kulhawika wygrali u siebie z Pelikanem Łowicz 3:0. W środę rozgrywali finał okręgowego Pucharu Polski szczebla podlaskiego. Wygrali oni wtedy z Warmią Grajewo 4:1. W rundzie jesiennej Olimpia wygrała z Legionovią 3:1.

Serdecznie zapraszamy na sobotnie spotkanie z Olimpią Zambrów. Mecz rozpocznie się o godzinie 18:00. Wszyscy na stadion!

Facebook
Twitter
LinkedIn