KS Legionovia Legionowo

Nowy Kierownik Drużyny

Dotychczasowy kierownik drużyny, Bartosz Grzelak, z przyczyn osobistych podjął decyzję o rezygnacji ze stanowiska. By zapewnić ciągłość funkcjonowania i nie burzyć wypracowanych standardów powołano na to stanowisko Daniela Ziąbskiego.

Młody Kierownik leczy obecnie kontuzję, która wyklucza go z gry w klubie z Łomianek. Chcąc dbać o swoją piłkarską przyszłość i mając na uwadze dalszy rozwój zawodowy przy tej dyscyplinie sportowej, Daniel podjął się tego wyzwania rezygnując z otrzymywania wynagrodzenia za swoją pracę.

„Faktycznie do tej pory grałem w innym klubie, ale kontuzja wyłączyła mnie z treningów na dłuższy czas. Chcę się uczyć i dalej rozwijać, a kiedy to robić, jak nie teraz. Mam okazję pracować z doświadczonym sztabem trenerskim i takiej szansy nie chciałem zmarnować. Rozumiem też ojca, który przeciwny był mojej kandydaturze. Po części też, właśnie dlatego zdecydowałem się ni pobierać wynagrodzenia za swoją pracę. Na szczęście, obu nam zależy na tym, by klub osiągał jak najlepsze wyniki”

fot. Bartłomiej Bator

Facebook
Twitter
LinkedIn

Ostatnie wpisy

Dołącz do Akademii!

Zapraszamy chłopców i dziewczynki do największej akademii piłkarskiej w regionie!