KS Legionovia Legionowo

KS Legionovia

VS

Lechia Tomaszów Maz.

Niegdyś wicemistrz Polski, dziś ligowy rywal Legionovii. GKS przyjedzie do Legionowa

Sobotnie spotkanie Legionovii Legionowo z GKS-em Bełchatów powinno zainteresować każdych kibiców w Legionowie, którzy pamiętają złote czasy zespołu gości. Legionowianie aktualnie są w kryzysie. Drużyna z Bełchatowa ma formę typowej drużyny z środka tabeli. Serdecznie zapraszamy na spotkanie, które odbędzie się w sobotę o godzinie 16:00!

Forma drużyny z Legionowa nie jest obiecująca. Aktualnie po trzech rozegranych spotkaniach tylko raz udało się zdobyć punkty. Miało to miejsce w środowym spotkaniu z Wisłą Puławy (więcej tutaj). Mimo słabego początku trener nadal zapewnia wszystkich kibiców, by byli spokojni. Twierdzi, że drużyna utrzyma się w 2 lidze. Aktualnie podopieczni Roberta Pevnika zajmują 17 miejsce w tabeli ligowej. Jest to zarazem przedostatnia lokata. Do bezpiecznego miejsca tracą 4 punkty mając na swoim koncie 19 oczek. Ostatnie trzy spotkania dały bilans dwóch porażek oraz jednego remisu. Sobotnie spotkanie będzie bardzo trudnym wyzwaniem dla legionowian. Miejmy nadzieje, że wszystko pójdzie w dobrym kierunku!

GKS Bełchatów na te chwile zajmuje 7 miejsce w tabeli trzeciej klasy rozgrywkowej. Gieksa w ostatnim spotkaniu zremisowała u siebie ze Stalą Stalową Wolą 0:0. Zespół od początku rundy wiosennej odniósł porażkę, zwycięstwo oraz podzielił się punktami. Zespół prowadzony przez Mariusza Pawlaka utrzymuje formę drużyny, która będzie się bija o środkowe rejony tabeli. Do czwartego miejsca, które daje baraże o udział w 1 lidze tracą aż 9 punktów. Najlepszym strzelcem drużyny jest zdecydowanie Piotr Giel. Zawodnik ma na swoim koncie 11 zdobytych bramek. Daje mu to pozycje wicelidera klasyfikacji króla strzelców 2 ligi.

Niestety sytuacja drużyny z Legionowa jest z meczu na mecz coraz gorsza. Mimo wszystko wierzymy, że podopieczni Roberta Pevnika utrzymają się w 2 lidze. Liczymy na wasze wsparcie! Zapraszamy na mecz przy Parkowej, który odbędzie się w sobotę o godzinie 16:00! Musisz być z nami!

Facebook
Twitter
LinkedIn

Ostatnie wpisy

Dołącz do Akademii!

Zapraszamy chłopców i dziewczynki do największej akademii piłkarskiej w regionie!