KS Legionovia Legionowo

Niedzielny wyjazd „Novii”. W samo południe z Bronią Radom

Legionovia Legionowo w niedzielę o godzinie 12:00 rozegra wyjazdowe spotkanie z Bronią Radom. Mecz ten odbędzie się w ramach 7. kolejki 3 Ligi gr.1. 

Biało-żółto-czerwoni są aktualnie liderem 3 ligi. Mają na swoim koncie 15 punktów z czego zwyciężyli aż pięciokrotnie przegrywając jedynie raz. Ostatni mecz Legionovii zakończył się wygraną podopiecznych Bartosza Tarachulskiego 1:0. Legionowianie pokonali wtedy u siebie Huragan Morąg po bramce Sebastiana Weremko. Zespół jest aktualnie na fali. Wygrał pięć spotkań z rzędu i drużyna ani myśli się zatrzymać. Najprawdopodobniej do końca ligowych rozgrywek będą się liczyć jako zespół, który ma realne szanse na awans do 2 ligi.

Gospodarz niedzielnego spotkania Broń Radom ostatnie swoje spotkanie wygrał na wyjeździe z Ruchem Wysokie Mazowieckie 5:1. Zajmują obecnie 11 miejsce w lidze. Na te chwilę uzbierali siedem punktów. Ich bilans meczowy wynosi 2 wygrane, 1 remis oraz 3 porażki. Radomska Broń jest beniaminkiem rozgrywek trzecioligowych. W poprzednim sezonie występowali w 4 lidze mazowieckiej (południe). Awansowali z pierwszego miejsca mając na swoim koncie 62 punkty. Jedynie lepszy bilans bramkowy nad drugim Mazurem Karczew, który miał tyle samo punktów pozwolił drużynie z Radomia awansować o klasę wyżej.

Spotkanie Legionovii Legionowo z Bronią Radom zostanie rozegrane już jutro o godzinie 12:00. Naprzód Novia!

Facebook
Twitter
LinkedIn

Ostatnie wpisy

Dołącz do Akademii!

Zapraszamy chłopców i dziewczynki do największej akademii piłkarskiej w regionie!