KS Legionovia Legionowo

Trudna, ale zwycięska przeprawa w Giżycku. Mamry – Legionovia 0:1

W miniony weekend w spotkaniu 10. kolejki Legionovia wygrała na wyjeździe z Mamrami Giżycko 1:0. Bramkę na wagę trzech punktów zdobył w 89. minucie Artur Balicki. Dzięki temu triumfowi Novia umocniła się na fotelu lidera rozgrywek.

To nie był łatwy pojedynek dla biało-żółto-czerwonych. Mimo ostatniej pozycji w tabeli Mamry grały jak równy z równym z ekipą trenera Pirosa. Legionowianie znaleźli drogę do siatki dopiero pod koniec tej wymagającej potyczki. Swojego premierowego gola w koszulce Legionovii zdobył Artur Balicki.

Kolejne wyzwanie przed naszymi ulubieńcami już w najbliższą sobotę 2 października. Do Legionowa zawita Broń Radom (9. miejsce w tabeli, 13 pkt. na koncie). Początek rywalizacji o godz. 16:00.

#NoviaDawaj

Mamry Giżycko – Legionovia Legionowo 0:1 (0:0)

Bramki: Balicki (89′)

Mamry: Woźniak – Kuriata, Drężek, Kucharski, Broź, Kulik, Mroczkowski, Bucio (75′ Adamiec), Raiński (69′ Sadocha), Łapiński, Wiszniewski. Trener: Przemysław Łapiński.

Legionovia: Krzywański – Kaczorowski, Budek, Bujak, Wojdyga, Waszkiewicz (60′ Papazjan), Zaklika (70′ Dobrogost), Koziara, Bajdur (60′ Balicki), Smuga (60′ Mroczek), Zjawiński (80′ Karabin). Trener: Michał Piros.

Żółte kartki: Woźniak – Koziara, Mroczek.

Sędzia: Paweł Kostko (Białystok).

Facebook
Twitter
LinkedIn

Ostatnie wpisy

Dołącz do Akademii!

Zapraszamy chłopców i dziewczynki do największej akademii piłkarskiej w regionie!