KS Legionovia Legionowo

Legionowianie na tarczy

Legionovia Legionowo przegrała spotkanie z Energetykiem ROW Rybnik 2:1 w ramach 14. Kolejki 2 Ligi Centralnej.

W pierwszych minutach spotkania Legionovia sprawiała wrażenie lepszej drużyny od Energetyka stwarzając pierwszą groźną sytuacje pod bramką gospodarzy. Odunka wystawił piłkę przed pole karne Rybnika Janusińskiego a ten potężnym strzałem próbował pokonać bramkarza Rybickiego, lecz golkiper popisał się dobrą interwencją. Następne sytuacje pogrążyły drużynę z Legionowa odsłaniając najgorsze strony legionowskiej drużyny. Pierwszą bramkę dla gospodarzy strzelił Sebastian Musiolik, który z ostrego kąta pokonał Smyłka. Legionowianie podłamali się po straconej przez nich bramce w efekcie tracąc kolejną po strzale Szymona Sobczyka przegrywając już 2:0 po pierwszej połowie.

W drugiej połowie podopieczni Roberta Pevnika chcieli jak najszybciej odrobić straty, lecz to gospodarze mieli pierwszą dogodną sytuacje do zdobycia bramki. Konstruktorem akcji był strzelec drugiej bramki dla ROW-u Szymon Sobczyk, który popisał się świetnych dryblingiem i zdołał oddać strzał, lecz bramkarz Legionovii zdołał wybronić to uderzenie. W 77 minucie spotkania obrońcy sfaulowali zawodnika Legionovii Legionowo na ich polu karnym a sędzia bez wahania wskazał na „wapno”. Sebastian Janusiński ustawił piłkę na jedenastym metrze i pewnie pokonał bramkarza Rybickiego, lecz co się później okazało była to jedynie bramka na otarcie łez.

Skrót spotkania

Bramki:13. Musiolik, 44. Sobczak – 77. Janusiński (kar.)

Kartki:   79. Broniszewski (LGN), 84. Kołodziejski (LGN)

Energetyk ROW Rybnik: 1.Rybicki – 18.Gojny, 3.Grolik, 5.Bodzioch, 7.Krotofil, 8.Płonka(82′ Mandrysz), 10.Muszalik (k), 17.Wolniewicz, 11.Sobczak(92′ Jary), 13.Fonfara, 14.Musiolik(69′ Borovicanin)

Rezerwowi: Tomiuk, Bałuszyński, Mandrysz, Jarka, Jary, Dudziński, Borovicanin

Legionovia Legionowo: 1.Smyłek – 18.Goliński, 15.Kominiak, 25.Dankowski, 3.Kołodziejski, 22.Pavic, 24.Stromecki, 8.Czapa(46′ Broniszewski), 21.Tlaga(57′ Zaniewski), 11.Janusiński (k) , 14.Odunka

Rezerwowi: Waśków, Ziąbski, Broniszewski, Zaniewski, Maciejewski

Sędziowie: Korpalski – Rogowski, Sobczak – Kruczyński
MK
Facebook
Twitter
LinkedIn

Ostatnie wpisy

Dołącz do Akademii!

Zapraszamy chłopców i dziewczynki do największej akademii piłkarskiej w regionie!