KS Legionovia Legionowo

Jankowski bohaterem meczu z Olimpią

Legionovia kontynuuje dobrą passę. Najpierw pokonała lidera, później wicelidera, teraz  przyszedł czas na kolejną drużynę. Olimpia Zambrów wyjechała z Legionowa bez punktów. To trzecie zwycięstwo z rzędu naszych piłkarzy.

Początek spotkania nie zaskoczył zebranych na trybunach kibiców. Choć Legionovia dominowała to jednak brakowało skuteczności i trochę szczęścia. W akcjach skrzydłami dwoili się i troili Garyga z Misiem i Kalinowskim. Żadna z ich akcji nie zakończyła się jednak zdobyciem upragnionego gola.

Dopiero w drugiej połowie, wprowadzony po dość długiej przerwie Rafał Jankowski zdołał pokonać bramkarza drużyny przyjezdnej. Był to jedyny gol, który dał zwycięstwo naszej drużynie. Choć w drugiej połowie niejednokrotnie zagrażaliśmy bramce rywala, nie zdołaliśmy podwyższyć prowadzenia.

KS Legionovia KZB Legionowo 1:0 Olimpia Zambrów

Legionovia KZB Legionowo: Smołuch, Grzelak, Wiktorski, Bajat, Miś, Wieczorek, Ł. Wolsztyński, Garyga, Wójcik, Kalinowski, R. Walsztyński.
Rezerwy: Smyłek, Goliński, Michalak, Kopka, Leustek, Tylec, Jankowski.

Olimpia Zambrów: Czapliński, Gogol, Grzybowski, Dziemidowicz, Piłatowski, Dzienis, Kuczałek, Mroczkowski, Tunkiewicz, Janik, Jastrzębski.
Rezerwy: Koncki, Kowal, Twardowski, Porębski, Brzęczek, Buzun, Hryszko.

Facebook
Twitter
LinkedIn