KS Legionovia Legionowo

Graliśmy dzisiaj dobre spotkanie…

Po spotkaniu obaj trenerzy podsumowali mecz. Nie zabrakło słów uznania, ale i surowej oceny sytuacji. Zapraszamy do zapoznania się z wypowiedziami szkoleniowców. Na naszym kanale YouTube znajdziecie wideo z konferencji. 

Zbigniew Kaczmarek: Na boisku była tylko jedna drużyna i to kompletnie zdominowała dzisiejszy mecz. My nie dojechaliśmy na to spotkanie. Nie wiem czy puchar miał taki duży wpływ na naszą dzisiejszą postawę, bo różnica była przynajmniej dwóch klas.  Jeżeli chodzi o dzisiejsze spotkanie nie mieliśmy absolutnie żadnych szans i to już od czwartej minuty, kiedy padła pierwsza bramka, to posypało się wszystko i w zasadzie Legionovia tutaj dominowała zdecydowanie. Zagrała bardzo dobre spotkanie. Gratuluje Trenerowi wyniku i postawy zespołu przede wszystkim. Dziś rzeczywiście grali swobodnie i to praktycznie najmniejszy wymiar kary, jaki dzisiaj nas spotkał, bo tych sytuacji było bardzo dużo. My musimy się pozbierać, absolutnie musimy zareagować, bo to jest trzecie spotkanie gdzie przegrywamy zdecydowanie, bez żadnych szans na osiągnięcie korzystnego rezultatu. Zespół musi przemyśleć to wszystko, teraz przez ten weekend, musimy się pozbierać na najbliższe spotkanie z ROW-em Rybnik.

Ryszard Wieczorek: Dziękuję Trenerowi za ciepłe słowa pod kątem mojego zespołu. Faktycznie graliśmy dzisiaj bardzo dobrze w piłkę, dobrze się organizowaliśmy jako zespół, w defensywie po stracie piłki był szybki odbiór, no i cieszy mnie przede wszystkim już dosyć dobra, coraz to lepsza współpraca nowych zawodników. Dzisiaj w porównaniu z zespołem, który był wiosnę, było sześciu nowych zawodników, czyli więcej jak 50%, to jest naprawdę, przy budowaniu i chęci zrobienia czegoś więcej, ważny element. Mimo tego, że w pierwszym meczu z Rozwojem przegraliśmy, to ten zespół już też wyciągał wnioski, natomiast nie wierzył za bardzo w to, że może w krótkim czasie zrodzić się ciekawy zespół, ciekawa drużyna. Na pewno w meczu na Błękitnych też powinniśmy wygrać, bo byliśmy lepszym zespołem, ale być może ta współpraca, ta skuteczność, być może wiele rzeczy, ten zespół musi do tego dorosnąć. Dzisiaj wszystkie te aspekty zagrały, szybko zdobyta bramka, tak, jak powiedziałem, bardzo dobra organizacja gry, nie pozwoliliśmy przeciwnikowi na wiele pod względem i mentalnym i pod względem fizycznym. Ten zespół w dniu dzisiejszym jest na dobrej drodze, żeby grać dobrze i skutecznie. Kwestia jest, tak, jak tu Trener podkreślił, tego drugiego zespołu. Jak gramy mecz z wyrównanym zespołem, no to niuanse, detale, decydują o wyniku, tak było z Rozwojem, przegraliśmy, gdzie daliśmy się skontrować i jeden zawodnik nas załatwił.  Dzisiaj tego nie wypuściliśmy, graliśmy rzeczywiście tak, jak sobie założyliśmy. Cieszą mnie przede wszystkim trzy bramki Arka, bo tu szukaliśmy, a na tych pozycjach ofensywnych nie jest łatwo szybko dopasować zawodników do koncepcji, do sposobu, do pomysłu, jaki mieliśmy na wiosnę. Dzisiaj widzę wiele podobieństw. Cieszy mnie, że ta grupa, która została z „Wójem”, „Garym” czy „Grzelem”, Alex przede wszystkim, tworzą taki dobry kierunek pod tych nowych zawodników. Także tylko się cieszyć i musimy iść za ciosem.

Odpowiedzi na pytania dziennikarzy i całą konferencję znajdziecie na naszym kanale YouTube:

 

 

Facebook
Twitter
LinkedIn