KS Legionovia Legionowo

Dwa ostatnie akordy. Pierwszy z nich w Warszawie

Legionovia już dzisiaj o godzinie 18:00 rozegra spotkanie z Ursusem Warszawa. Podopieczni Marcina Sasala wciąż zajmują pozycję lidera 3 ligi gr. 1.

Ostatni mecz Legionovii zakończył się pewnym zwycięstwem z bardzo młodzieżową kadrą Sokoła Ostróda 6:0. W dwóch meczach podopieczni Marcina Sasala zdobyli aż dwanaście bramek! Ogólna liczba strzelonych goli legionowskiej ekipy wynosi 79 trafień! Jest to niebywały wynik bowiem na drugim miejscu w tej klasyfikacji plasuje się Olimpia Zambrów, która zdobyła 61 bramek. Biało-żółto-czerwoni wciąż zajmują 1 miejsce w tabeli 3 ligi gr. 1.

Ursus Warszawa może być już spokojny w kwestii utrzymania. Zajmują obecnie 11 miejsce w ligowej tabeli mając na swoim koncie 39 punktów. Ostatni mecz warszawiacy zremisowali z Lechią Tomaszów Mazowiecki 4:4. Spotkanie w rundzie jesiennej pomiędzy Legionovią, a Ursusem zakończyło się zwycięstwem legionowskiej drużyny 2:0.

Przedostatni mecz w sezonie Legionovia zagra na wyjeździe z Ursusem Warszawa. Mecz rozpocznie się dzisiaj o godzinie 18:00.

Facebook
Twitter
LinkedIn

Ostatnie wpisy

Dołącz do Akademii!

Zapraszamy chłopców i dziewczynki do największej akademii piłkarskiej w regionie!