KS Legionovia Legionowo

Drugi wyjazd po wspaniałym zwycięstwie. Uda się podtrzymać passę?

Po efektownej wygranej u siebie z ŁKS-em Łomża (więcej tutaj) legionowianie udadzą się do Aleksandrowa Łódzkiego by rozegrać spotkanie z tamtejszym Sokołem. Mecz zostanie rozegrany już w te sobotę o godzinie 17:00.

Legionowianie rozpoczęli swoje ligowe zmagania od porażki z Unią Skierniewice 2:1. Następnie przyszedł czas na spotkanie z ŁKS-em Łomża, który gładko pokonali 5:1. Przed ligą podopieczni Bartosza Tarachulskiego rozegrali mecz w Pucharze Polski ze Stalą Stalową Wolą. Legionovia zwyciężyła wtedy po bardzo emocjonującym boju 3:2 przegrywając po pierwszej połowie 0:2. Według bukmacherów biało-żółto-czerwoni nie są brani za faworyta tego spotkania.

Gospodarze dzisiejszej batalii, Sokół Aleksandrów Łódzki przystępuje do meczu jako faworyt. Drużyna prowadzona przez Sławomira Majaka zwyciężyła dwa pierwsze spotkania w III lidze gr. 1. Pierwszy z Ursusem Warszawa zakończyło się wynikiem 2:0, a drugie wyjazdowe z Unią Skierniewice 1:0. W poprzednim sezonie Sokół zajął ostatnie miejsce na pudle zdobywając 66 oczek.

Mimo, że Legionovia skazywana jest na porażkę w tym spotkaniu zawodnicy prowadzeni przez trenera Tarachulskiego po ostatnim zwycięstwie powinni wyjść ogromną ręką z tego meczu. Środowa wygrana pokazała, że nasza drużyna powoli kształtuje się na czołową drużynę 3 ligi.

Facebook
Twitter
LinkedIn