KS Legionovia Legionowo

Drugi w sezonie ligowym – pierwszy u siebie. Legionovia podejmie ŁKS Łomża

Legionovia Legionowo podejmie w pierwszym meczu u siebie ŁKS Łomża. Spotkanie zostało zaplanowane na 15 sierpnia na godzinę 17:00.

Legionowianie po ostatniej porażce z Unią Skierniewice 2:1 chcą zdobyć pierwsze trzy punkty w sezonie ligowym. Okazję będą mieli już jutro o godzinie 17:00 gdzie podejmą ŁKS Łomża. Wydaje się, że pechowa porażka Legionovii w Skierniewicach poszła w niepamięć i nie będzie mieć to wpływu na przebieg następnego spotkania ŁKS-em. Nowa drużyna prowadzona przez Bartosza Tarachulskiego jest silnym zespołem, który w środowym spotkaniu będzie faworytem.

ŁKS Łomża również doznał porażki w pierwszym meczu ligowym. Mimo wszystko bardziej bolesnej. Zespół rozegrał spotkanie na wyjeździe ze Zniczem Biała Piska. Podopieczni Krzysztofa Ogodzińskiego przegrali te spotkanie z beniaminkiem 3:0. W poprzednim sezonie łomżyński klub zajął 10 miejsce w lidze gromadząc na swoje konto 45 punktów.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie ligowe z ŁKS-em Łomża! Przypominamy – 15 sierpnia godzina 17:00. Widzimy się przy Parkowej!

Facebook
Twitter
LinkedIn

Ostatnie wpisy

Dołącz do Akademii!

Zapraszamy chłopców i dziewczynki do największej akademii piłkarskiej w regionie!