KS Legionovia Legionowo

Ciężka praca się opłaca. Okocimski 0-1 Legionovia

Biało-żółto-czerwoni wygrali pierwsze spotkanie w rozgrywkach ligowych tego sezonu. Młoda drużyna, nad którą pracuje trener Bartoszek, zaczyna w końcu realizować założenia taktyczne. Z Brzeska przywieźliśmy komplet punktów.

Mecz w pierwszych dwudziestu minutach nie wyglądał interesująco. Cisnienie w żyłach podniosła wszystkim sytuacja z 28. minuty. Leon przekraczając przepisy zatrzymywał Pawła Pyciaka. Ten padł na murawę w obrębie pola karnego a sędzia podyktował jedenastkę. Pewnym punktem naszej drużyny okazał się Mikołaj Smyłek, którego nie zdołał pokonać Wojcieszyński. W pierwszej połowie jeszcze kilka razy obie druzyny przeprowadziły groźne ataki. Nie zmieniły one jednak rezultatu na boisku.

Sytuacja uległa zmianie dopiero w drugiej połowie. w 57. minucie długą piłkę, do wbiegającego w pole karne Jankowskiego, posłał Kopka. Rafałowi nie pozostało nic innego, jak w sytuacji sam na sam zdobyć upragnionego gola. Zdobyta bramka okazała się tą, na miarę zwycięstwa. Do końca meczu wynik nie uległ zmianie.

Przed naszymi piłkarzami kolejne ważne spotkanie. Tym razem na własnym boisku podejmiemy drużynę Nadwiślana Góra.

Foto&Tekst: Bartłomiej Bator

Facebook
Twitter
LinkedIn

Ostatnie wpisy

Dołącz do Akademii!

Zapraszamy chłopców i dziewczynki do największej akademii piłkarskiej w regionie!