KS Legionovia Legionowo

Choć było tak blisko, wrócili z jednym punktem

Sobotnie spotkanie na wyjeździe z Polonią Bytom zapowiadało się bardzo ciekawie. Obie drużyny dzielił zaledwie 1 punkt. Legionovia wyjeżdżała do Bytomia bardzo zmotywowana. Niestety sama motywacja nie wystarczyła. Rywal walczył do końca i wyrwał punkty naszej drużynie.

W pierwszej połowie bardzo szybko wyszliśmy na prowadzenie. Wynik otworzył „Kwiatek”,  który w 17. minucie pokonał bramkarza gospodarzy. Jeśli chodzi o zdobycze bramkowe w tej odsłonie żadna z drużyn nie zdobył już gola.

W drugiej części gry pięknym strzałem popisał się Omar Monterde. Pokonując Wiśniewskiego dał Legionovii dwubramkowe prowadzenie. Gdy wydawało się, że „Novia” dowiezie zwycięstwo do końca, stała się rzecz niesłychana. W zaledwie cztery minuty Polonia zdołała odrobić straty i mecz zremisować. Bohaterami spotkania zostali Malec i Setlak, którzy zdobywali bramki odpowiednio w 90. i 94. minucie.

Na konto obu drużyn dopisujemy po jednym punkcie.

Polonia Bytom 2-2 KS Legionovia Legionowo

KS Legionovia KZB Legionowo: Smołuch – Grzelak, Grudniewski, Leustek, Goliński – Dankowski, Garyga, Kopka, Omar, Kwiatkowski – Jankowski.
Rezerwowi: Smyłek, Kitliński, Kozłowski, Milewski, Odunka, Szczepański, Zawodziński

Polonia Bytom: Wiśniewski – Trznadel, Broniewicz, Malec, Kutarba – Zalewski, Setlak, Skrzypiński, Lachowski, Stefański – Michalik.
Rezerwowi: Gargasz, Radkiewicz, Grube, Zieliński, Mańkowski, Pączko, Michalak

Facebook
Twitter
LinkedIn