KS Legionovia Legionowo

Cel – nadrobienie strat

Legionowianie po tym jak z łatwością poradzili sobie z ŁKS-em Łomża rozegrają spotkanie u siebie z Sokołem Aleksandrów Łódzki. Mecz został zaplanowany na sobotę na godzinę 15:30.

Podopieczni Marcina Sasala wznowili ligę w kiepskim stylu przegrywając z Unią Skierniewice 0:1. Ostatni mecz z ŁKS-em Łomża pokazał jednak, że to był jedynie wypadek przy pracy. Legionowianie pokonali wtedy gospodarzy sobotniego meczu 4:1. Cały mecz był pod kontrolą Legionovii. Zawodnicy ŁKS-u potrafili jedynie zdobyć bramkę z rzutu karnego. Przy Parkowej będzie idealna okazja by odrobić starty do rywala z Aleksandrowa Łódzkiego.

Lider 3 ligi gr. 1 Sokół Aleksandrów Łódzki źle rozpoczął rundę. Pierwszy mecz wyjazdowy zremisowali 1:1 z Ursusem Warszawa, a ostatni przegrali z Unią Skierniewice aż 0:3. Teoretycznym faworytem tego meczu jest drużyna prowadzona przez Sławomira Majaka. Goście sobotniego starcia mają sześć punktów przewagi nad trzecią Legionovią. Ewentualna porażka znacznie zmniejszy starty legionowskiej ekipy do fotela lidera.

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców piłki nożnej na sobotnie spotkanie z Sokołem Aleksandrów Łódzki. Mecz rozpocznie się o godzinie 15:30. Widzimy się przy Parkowej!

Facebook
Twitter
LinkedIn

Ostatnie wpisy

Dołącz do Akademii!

Zapraszamy chłopców i dziewczynki do największej akademii piłkarskiej w regionie!