KS Legionovia Legionowo

Broń rozmontowana! Pokaz siły Legionovii!

Legionovia Legionowo pokonała w sobotę Broń Radom 3:0! Do sukcesu przyczynili się Piotr Krawczyk, Eryk Więdłocha i Karol Podliński.

W początkowej fazie meczu obydwie drużyny delikatnie się badały. Większość gry rozgrywała się w środku pola z lekką przewagą Legionovii. Broń również miała swój fragment meczu, lecz trwało to krótko. Legionowianie wyszli na prowadzenie po bramce Piotra Krawczyka, który oddał strzał po ziemi zza pola karnego! Następnie wynik pierwszej części meczu ustalił Eryk Więdłocha po bardzo ładnej akcji całego zespołu. Biało-żółto-czerwoni prowadzili po pierwszych 45. minutach 2:0.

W drugiej odsłonie legionowianie znów dominowali. Broń próbowała wskórać prostą grą czyli dogrywaniem długiej piłki do przodu do trzech ustawionych najwyżej zawodników. Nic im to nie dało. Nasza obrona spisywała się wtedy bez zarzutu. Legionowianie podwyższyli prowadzenie po golu Karola Podlińskiego. Następnie goście musieli grać w dziesiątkę. Drugą żółtą kartkę w konsekwencji czerwoną dostał Adam Imiela. Zawodnicy trenera Sasala puścili wodzę fantazji i zaczęli kreatywnie rozwiązywać niektóre sytuacje. Niestety nie skończyło się nie podwyższeniem wyniku. Mecz zakończył się rezultatem 3:0 dla Legionovii!

Następny mecz legionowianie rozegrają w Ełku. Ich przeciwnikiem będzie miejscowy Mazur. Spotkanie rozpocznie się w sobotę o godzinie 17:00.

Legionovia Legionowo – Broń Radom 3:0 (2:0)

Bramki: Piotr Krawczyk, Eryk Więdłocha, Karol Podliński.

Legionovia: Jakub Stefaniak – Rafał Zembrowski, Sebastian Weremko, Konrad Zaklika, Eryk Więdłocha, Karol Podliński (82. Miłosz Żbikowski), Patryk Koziara, Luka Janković (59. Marcin Bukrhardt), Piotr Krawczyk, Kacper Będzieszak (53. Jakub Kabala), Daniel Choroś (77. Kacper Górski).

fot. Miromir Murawski.

Facebook
Twitter
LinkedIn