KS Legionovia Legionowo

Bez punktów w liczebnej przewadze

W sobotnim spotkaniu nie udało się zdobyć upragnionych trzech punktów. Niezgoda stanął na drodze Legionovii, która od 58. minuty grała w przewadze jednego zawodnika.

Obie drużyny rozpoczęły spotkanie dość nerwowo. Z każdej strony mogliśmy oglądać ciekawe akcje, niestety żadna z nich nie przyniosła rozstrzygnięcia. Dopiero tuż przed końcem pierwszej odsłony Wisła Puławy zdołała wyjść na prowadzenie. Błąd obrony i sytuację sam na sam wykorzystał Niezgoda.

Po przerwie zawodnicy z Parkowej zaczęli przeważać i rozdawać karty. Dodatkowo od 58. minuty grali w przewadze jednego zawodnika. Za faul na Odunce czerwień obejrzał Maksymiuk. Osiem minut później mogliśmy cieszyć się wyrównaniem. Omar oddając strzał nabił obrońcę Wisły i zdezorientowany golkiper nie miał najmniejszych szans na obronę. W tej części gry Legionovia grała naprawdę rewelacyjną piłkę i znacząco przeważała nad przeciwnikiem. Niestety remisu nie udało się dowieźć do końca spotkania. 73. minuta i szybka kontra zakończona zdobyciem bramki przez Niezgodę.

Tym razem to Wisła byłą góra. Nie oddała prowadzenia do końca spotkania. 9 kolejka bez punktów w Legionowie. Na konto nowego szkoleniowca musimy niestety zapisać porażkę.

Na stadion przybyła spora grupa kibiców (450 osób). Niestety w dużej mierze słyszeliśmy jednak doping dla drużyny gości.

Facebook
Twitter
LinkedIn

Ostatnie wpisy

Dołącz do Akademii!

Zapraszamy chłopców i dziewczynki do największej akademii piłkarskiej w regionie!