KS Legionovia Legionowo

Bawolik, Choroś, Kumoch, Suchanek i Wiejak nowymi zawodnikami Legionovii!

Marcin Bawolik, Daniel Choroś, Kamil Kumoch, Michał Suchanek i Szymon Wiejak zostali nowymi zawodnikami Legionovii! Cała piątka związała się z nami umowami obowiązującymi do 30 czerwca 2023 roku (z opcją przedłużenia o kolejny rok).

Bawolik to niespełna 22-letni zawodnik występujący najczęściej na pozycji lewego atakującego. Ostatnie 2 sezony spędził w Olimpii Elbląg, w barwach której zagrał w 61 spotkaniach w rozgrywkach II ligi i Pucharu Polski.

Dla Chorosia z kolei to powrót na Parkową po rocznej przerwie. W minionej kampanii reprezentował barwy Pogoni Grodzisk Mazowiecki, zaliczając 20 meczów na poziomie II ligi. 24-letni środkowy obrońca przywdziewał koszulkę Novii w latach 2018-2021 (dotychczas 90 występów).

21-letni Kumoch w sezonie 2021/22 był pomocnikiem dobrze nam znanej Broni Radom. Wychodził na murawę ponad 30 razy. Wcześniejsze 3 lata natomiast to pobyt w Motorze Lublin.

Suchanek i Wiejak (obaj 26 l.) przybyli do Legionowa z IV-ligowego MKS-u Piaseczno. Stanowili o sile zespołu, który był o włos od awansu do III ligi. Suchanek to prawy atakujący. Wiejak zaś występuje na pozycji napastnika. W ostatnim sezonie został królem strzelców II grupy IV ligi mazowieckiej, trafiając do siatki aż 28 razy.

Panowie, witamy w Legionovii!

#NoviaDawaj

Facebook
Twitter
LinkedIn

Ostatnie wpisy

Dołącz do Akademii!

Zapraszamy chłopców i dziewczynki do największej akademii piłkarskiej w regionie!