KS Legionovia Legionowo

2 liga w Legionowie! Rozpoczynamy sezon!

Już jutro o godzinie 18:00 Legionovia rozegra spotkanie ze Skrą Częstochowa. To będzie pierwszy mecz ligowy rozpoczynającym się jutro sezonie!

Legionowianie z przytupem awansowali do 2 ligi. W poprzednim sezonie w rundzie wiosennej wygrali czternaście spotkań z rzędu co dało im promocje do wyższej klasy rozgrywkowej. Pojawiło się również wiele nowych twarzy, którzy będą chciały pomóc w wywalczeniu jak najlepszego wyniku w tym sezonie. Drużyna jest przygotowana do nadchodzącego meczu co ma pokazać jutrzejsze starcie z częstochowską drużyną.

Sobotni rywal Legionovii to Skra Częstochowa. W poprzednim sezonie podopieczni Pawła Ściebura zajęli w 2 lidze jedenaste miejsce mając cztery punkty przewagi nad miejscem, które dawało spadek. Skra w sparingach, które rozegrała przed sezonem wygrała tylko raz. Przez resztę spotkań drużyna z Częstochowy zanotowała cztery remisy i jedną porażkę.

Serdecznie zapraszamy na jutrzejsze spotkanie pomiędzy Legionovią, a Skrą Częstochowa. Mecz rozpocznie się o godzinie 18:00 na Stadionie Miejskim w Legionowie! Wszyscy na Stadion!

Facebook
Twitter
LinkedIn

Ostatnie wpisy

Dołącz do Akademii!

Zapraszamy chłopców i dziewczynki do największej akademii piłkarskiej w regionie!