KS Legionovia Legionowo

2 Liga na kolejny sezon.

Wygraną z Siarką Tarnobrzeg nasi piłkarze zapewnili sobie utrzymanie w 2 Lidze na kolejny sezon. Choć gra dziś nie zachwycała liczą się zdobyte 3 punkty.

Legionovia rozpoczęła od mocnego uderzenia. Pierwsza połowa zdecydowanie należała do naszych piłkarzy. Choć stwarzaliśmy wiele sytuacji to tak jak w poprzednich spotkaniach brakowało ich wykończenia. Dopiero po prawie 30 minutach gry doczekaliśmy się bramki. Paweł Garyga chciał przelobować bramkarza gości i przerzucił nad nim piłkę skierowaną do bramki. Siła tego uderzenia nie była zbyt duża, ale rozpędzeni defensorzy Siarki wpadli na futbolówkę i wepchnęli ją do siatki. Choć nie można tego gola zaliczyć Garydze, to nie można mu odmówić sprytu i zaangażowania, jakie pokazał przy tym golu. Gra się zawsze do końca. Jeszcze w tej części gry mogliśmy podwyższyć prowadzenie. Krystian Wójcik z rzutu wolnego posłał niesamowitą petardę. Piłka jednak trafiła w poprzeczkę. Dużo szczęścia mieli dziś goście.

W drugiej połowie oddaliśmy pole. Siarka konstruowała coraz więcej akcji, które stanowiły spore zagrożenie. Na szczęście dziś między słupkami kapitalnie sprawował się Wilk, który zachował czyste konto. Do końca drugiej połowy nie doczekaliśmy się już zmiany wyniku.

2 Liga na sezon 2017/2018

Dzisiejsze zwycięstwo dało nam utrzymanie na obecnym poziomie rozgrywek. Wiemy już, że w przyszłym sezonie na pewno nie będzie nam dane rywalizować z Odrą i Rakowem, które zapewniły sobie awans do Nice I Ligi. Kogo przyjdzie nam pożegnać i z kim będziemy walczyć w sezonie 2017/2018 dowiemy się niebawem.

Walka o Kasię

Z tego miejsca chcemy podziękować wszystkim, którzy włączyli się w akcję Walka o Kasię. Dziś podczas meczu zebraliśmy 1736 zł. Środki te zostaną przekazana rodzinie Kasi, by mogły zostać spożytkowane na niezbędne leczenie. Jesteście WIELCY!!! Dziękujemy.

KS Legionovia KZB Legionowo 1:0 Siarka Tarnobrzeg

KS Legionovia KZB Legionowo: Wilk, Goliński,  Wójcik, Wajdzik, Bajat, Kalinowski, Krotofil, Koziara, Żebrowski, Garyga, Kulenović.
Rezerwa: Krzczuk, Ślesicki, Zaklika, Malik, Dzięcioł, Miś, Kraska.

Siarka Tarnobrzeg: Dybowski, Witkowski, Sylwestrzak, Waleńcik, Dawidowicz, Stępień, Czyżycki, Tomalski, Koczon, Ropski.
Rezerwa: Beszczyński, Przewoźnik, Zaradny, Wawrylak, Barteczko.

Facebook
Twitter
LinkedIn