KS Legionovia Legionowo

Współpraca z Sokołem Serock! Marcowe podpisanie porozumienia

Na początku marca Legionovia Legionowo oraz Sokół Serock podpisały umowę w ramach porozumienia między klubami. Dokumenty zostały podpisane w Starostwie Powiatowym w Legionowie przez Prezesa Legionovii Dariusza Ziąbskiego oraz przez prezesa Sokoła Artura Borkowskiego i wiceprezesa Leszka Wierzbowskiego. 

Współpraca ma polegać w dziedzinie szkolenia dzieci oraz młodzieży. Kreowania ścieżek rozwoju młodych piłkarzy dla najbardziej utalentowanych zawodników, którą będą każdorazowo regulowały oddzielne umowy i porozumienia między partnerami. Kluby będą mogły korzystać również z nieodpłatnych transferów oraz wypożyczania zawodników między sobą. Będą również omawiane ustalenia dotyczące ich rozwoju. Legionovia oraz Sokół będą wymieniać się myślami odnośnie szkolenia, materiałów szkoleniowych, informacji o kursach, stażach trenerskich, itp. Wszystko będzie uzgodnione przez partnerów.

W umowie zawarte jest również prowadzenie działań integrujących reprezentowanie przez partnerów środowiska sportowe, biznesowe i samorządowe. Wzajemnego nieodpłatnego wstępu na mecze pierwszych drużyn seniorskich obydwu drużyn dla zorganizowanych grup dzieci oraz młodzieży akademii partnerów. Do wstępu również upoważnieni są trenerzy oraz przedstawiciele zarządu zespołu z Legionowa jak i z Serocka. Kluby mają obowiązek zapewnić zawodnikom najlepsze warunki ochrony zdrowia, dostęp do rehabilitacji po doznanych urazach oraz oferty ubezpieczenia, optymalizacji kosztów działalności klubowej z tytułu transportu, ubezpieczeń, organizacji meczy ligowych, zgrupowań, itp.

Cała współpraca wyjdzie obydwu klubom na dobre. Sokół Serock aktualnie występuje w lidze okręgowej. Jest to szansa dla zawodników, którzy nie łapią się do pierwszej drużyny Legionovii Legionowo. W zespole partnerskim występuje również nasz były zawodnik Novia Goalkeeper Academy oraz Akademii Legionovii Legionowo, Łukasz Kardynał. Mamy nadzieje, że współpraca będzie owocna i obydwie ze stron będą z niej zadowolone. Razem zdobędziemy szczyty!

zdjęcie: Powiat Legionowski

Facebook
Twitter
LinkedIn

Ostatnie wpisy

Dołącz do Akademii!

Zapraszamy chłopców i dziewczynki do największej akademii piłkarskiej w regionie!