KS Legionovia Legionowo

Testy w pełni

Od zeszłego poniedziałku w naszym klubie trwają testy nowych zawodników. Pierwszego dnia było ich prawie 40. Na obecna chwile trenerzy przyglądają się już tylko nielicznym, którzy będą mieli szansę na grę w kadrze seniorskiej. Ostateczne decyzje zapadną po spotkaniach sparingowych, jakie zaplanowano w najbliższym czasie.

Zarząd i trenerzy cały czas obserwują  i prowadzą rozmowy z zawodnikami dotychczas reprezentującymi nasz klub. Sztab jest gotowy na każdą ewentualność. Faktem jest, iż niektórzy zawodnicy zrezygnowali ze współpracy z klubem, ale jak zapewnia Zarząd, każdy z nich otrzymał propozycję nowego kontraktu.

Poniżej przedstawiamy zawodników, którzy znaleźli się  w ścisłym kręgu zainteresowań sztabu szkoleniowego i Zarządu.

Paweł Waśków – 24-letni bramkarz grał dotychczas w  Żakach 94 Kołobrzeg, Pogoni Szczecin, Łódzkim KS, Gryfie 95 Słupsk, Flocie Świnoujście, Kotwicy Kołobrzeg. Pogoń Grodzisk Mazowiecki to jego ostatni klub.
Mateusz Tobjasz – 19-letni bramkarz, który przez długi okres czasu reprezentował Sport Perfect Łódź, obecnie jest zawodnikiem Legii Warszawa.
Rafał Więckowski– 21-letni obrońca Elany Toruń.
Łukasz Kominiak – 24-letni obrońca, reprezentował barwy: Wisły Kraków, Sandecji Nowy Sącz, Kolejarz Stróże. Ostatnio występował w zespole Raków Częstochowa.
Lazar Pavic – 20-letni pomocnik, wychowanek Partizana Belgrad.
Sebastian Czapa – 20-letni pomocnik, reprezentował barwy Polonii Warszawa, Wisły Kraków, Staines Town FC. Ostatnim klubem była Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Jakub Cesarek – 21-letni pomocnik, reprezentował Polonię Warszawa czy Bytovię Bytów.
Ivan Jovanović – 23-letni napastnik, grał dotychczas w NK Mosor, NK Primorac, Motorze Lublin czy NK Celje

Nie jest to koniec transferowej karuzeli. Sztab planuje jeszcze dodatkowe wzmocnienia zawodnikami wyższych lig rozgrywkowych.

Facebook
Twitter
LinkedIn