KS Legionovia Legionowo

Remis z Dolcanem

Sparingowe spotkanie KS Legionovia Legionowo z Dolcanem Ząbki zakończyło się bezbramkowym remisem. Choć oba zespoły ambitnie walczyły o zdobycie gola, ta sztuka im się nie udała.

Na pierwszą połowę spotkania trener Pevnik wystawił następujący skład: Marcin Marcinkowski, Konrad Wieczorek, Kamil Dankowski, Łukasz Kominiak, Michał Kołodziejski, Sebastian Janusiński, Lazar Pavić, Paweł Broniszewski, Paweł Wolski, Kamil Tlaga, Szymon Lewicki.

Zespół pokazał się z bardzo dobrej strony. Zawodnicy doskonale grali w obronie, wyprowadzali szybkie, składne akcje. Zabrakło tylko skuteczności w wykończeniu. Od 40. minuty Novia powinna grać z przewagą jednego zawodnika, ale ze względu na charakter spotkania (sparing) sędzia pozwolił na wprowadzenie rezerwowego gracza za ukaranego czerwona kartka zawodnika.

Na drugą połowę szkoleniowiec przewidział dużo zmian. Cały skład z pierwszej odsłony spotkania został wymieniony. Na boisko wyszli: Paweł Waśków, Mateusz Gul, Ryan Kawulok, Radosław Barabasz, Piotr Maślanka, Rafał Maciejewski, Karol Ziąbski, Sebastian Czapa, Bartłomiej Sosnówka, Jakub Cesarek, Ołeksij Mychaluk.

Tym razem gra była mniej efektowna. Dolcan odzyskał wiarę w swoje umiejętności i zaczął częściej dochodzić do głosu. Choć częściej oddawał strzały, był w tym bardzo nieskuteczny.

Legionovia utrzymała remis do końca spotkania. Taka gra, jaką mieliśmy okazję dziś obserwować, napawa optymizmem.

Zapraszamy na kolejne spotkania sparingowe.

Facebook
Twitter
LinkedIn

Ostatnie wpisy

Dołącz do Akademii!

Zapraszamy chłopców i dziewczynki do największej akademii piłkarskiej w regionie!