KS Legionovia Legionowo

Wyniki weekendowych meczów

Poniżej przedstawiamy wyniki grup młodzieżowych oraz klubowych rezerw z ostatniego weekendu, a także dwa sprawozdania trenerów rocznika 96 i 03.
Warto podkreślić, że swój mecz derbowy grały również nasze rezerwy. Pokonały u siebie sąsiadów z Wieliszewa i aktualnie zajmują piąte miejsce w Lidze Okręgowej.

Legionovia II – Dąb Wieliszew 1:0
Legionovia 96 – Wkra Pomiechówek 4:0
Bramki: Bralski 8, 24, Wydra 20, Ł. Banaszek 76.
Skład: Łoma (46. Lubiński) – Ryszewski, Ł. Banaszek, M. Banaszek, Romatowski – Wydra (46. Majchrowicz), Koperkiewicz, Janicki (55. Pawlak), Szymański (71. Miętek), Bułka (46. Oleś) – Bralski (67. Pielach).
„W ostatniej kolejce rundy jesiennej Ligi Juniorów Starszych podejmowaliśmy u siebie przedostatnią drużynę w tabeli. Od początku narzuciliśmy jej swój styl gry i nie pozwoliliśmy gościom na zbyt dużo. Po 24 minutach wynik meczu był już praktycznie przesądzony i dalsze zbyt duże rozluźnienie uniemożliwiło rozgromienie rywala, jakie miało miejsce w trakcie spotkania z Amurem. Mieliśmy jeszcze kilka okazji, ale w drugiej połowie udało nam się skarcić przeciwnika tylko z rzutu wolnego. Ale za to niemiłosiernie ładnym strzałem! Rundę kończymy jako samodzielny lider z kompletem siedmiu zwycięstw i bilansem bramkowym 41-2, co faktycznie może bardzo zadowalać. Z tego miejsca chciałbym wszystkim zawodnikom bardzo podziękować za wkład, jaki włożyli w tę rundę, bo wykonaliśmy kawał naprawdę dobrej roboty i mam nadzieję, że będzie nam dane dalej kontynuować rozpoczęte dzieło i wreszcie po latach posuchy w tym roczniku zdobędziemy upragnione pierwsze miejsce w Lidze Juniorów Starszych” – podsumował trener Artur Lewandowski.

Legionovia 98 – UKS Białe Orły 1:3
Drukarz Warszawa – Legionovia 99 1:1
ZWAR Międzylesie – Legionovia 00 2:3
UKS Bródno – Legionovia 01 1:5
Przyszłość Włochy – Legionovia 02 0:3
Mazur Radzymin – Legionovia 03 1:6
Bramki: Radosław Mróz 3, Damian Kuligowski 17, 53, Dawid Baraniecki 41k, Bartłomiej Szulc 45, Jakub Bembas 52, Jan Krzywański 57s.
Skład: Jakub Grzegorzewski – Radosław Mróz, Szymon Zglinicki, Dawid Baraniecki, Jakub Bembas, Antoni Bednarek, Filip Żołek. Grali także: Szymon Kraszewski, Krzysztof Krawczyk, Jan Krzywański, Damian Kuligowski, Jakub Lewtak, Wojciech Piątkowski, Bartłomiej Szulc, Łukasz Wiśniewski, Ignacy Zalewski, Jan Zieliński, Kacper Żołek.
„Bardzo cieszy, że zasłużenie i w przekonujący sposób, odnieśliśmy zwycięstwo w meczu, który decydował o pierwszym miejscu w tabeli. To duża satysfakcja dla chłopaków gdy wygrywa się kolejny dziewiąty mecz z rzędu i z kompletem zwycięstw przewodzi w tabeli. Mazur który do tej pory poniósł tylko jedną porażkę w lidze, bardzo liczył na zwycięstwo w Legionowie, ale moi zawodnicy pokazali swoje umiejętności na boisku i przez całe spotkanie kontrolowali grę. Mnie oprócz wyniku głównie cieszy sama gra i postawa zawodników. W bardzo dobry sposób poradzili sobie oni z bardzo niewygodnie grającą drużyną Mazura, która w całym meczu miała ogromne kłopoty w przedostaniu się pod naszą bramkę i stworzeniu sobie sytuacji do strzelenia gola. Nawet stracona przez nas w końcówce bramka samobójcza była bardzo przypadkowa. Przed nami jeszcze dwa jesienne mecze i pełna mobilizacja aby zakończyć rundę z kompletem zwycięstw” – pochwalił trener Sebastian Dzisiewicz.

Legionovia 04 gr. I – UKS Junak Warszawa 7:1
UKS Targówek – Legionovia 04 gr. III 8:3

Facebook
Twitter
LinkedIn