KS Legionovia Legionowo

Wielkie emocje dla małych piłkarzy

Już w najbliższy weekend czekają nas wielkie emocje. Poza rozgrywanymi w tych dniach spotkaniami drużyn młodzieżowych oraz pierwszej drużyny seniorskiej, rodzice adeptów piłki nożnej będą mogli zadbać o dofinansowanie obozu letniego swoich pociech.

Bank Handlowy w Warszawie S.A. zaprezentuje swoją ofertę podczas weekendowych zmagań naszych drużyn. Każdy, kto zdecyduje się aplikować o wybrane produkty Citi uzyska bonifikatę do obozu sportowego organizowanego w wakacje.

Dla Rodziców, których pociechy nie uczęszczają do naszej Akademii również przygotowano atrakcyjne upominki w postaci bonów o konkretnej wartości.

Nasz Partner już wsparł działania Akademii dostarczając do Klubu 50 piłek, z których na treningach i meczach korzystają młodzi piłkarze. Za co serdecznie dziękujemy.

Mamy również zapewnienie, że liczba przekazanych piłek zostanie podwojona, ale będzie to zależało od Waszego zaangażowania Drodzy Rodzice. Jeżeli przynajmniej 50 osób zdecyduje się uzyskać bonifikatę do obozu letniego, aplikując o wybrane produkty banku, w Akademii będziemy mieli łącznie 100 nowych piłek przeznaczonych do szkolenia Waszych Gwiazd.

Facebook
Twitter
LinkedIn

Ostatnie wpisy

Dołącz do Akademii!

Zapraszamy chłopców i dziewczynki do największej akademii piłkarskiej w regionie!