KS Legionovia Legionowo

Spełniamy marzenie małej Patrycji

Zawodnicy i Sztab Szkoleniowy Legionovii KZB Legionowo włączają się do udziału w akcji charytatywnej „Góra kartek dla Pati”, która ma na celu spełnienie marzenia małej dziewczynki.

Chora na encefalopatie padaczkową Patrycja Szczęch, 5 października będzie obchodzić swoje 12 urodziny. Mama dziewczynki zachęca wszystkich do wysyłania kartek urodzinowych. „Bardzo chciałabym, aby te urodziny były dla niej magiczne. Choć już wiem, że będzie musiała je spędzić w szpitalu, to wierze w to, że będzie to najszczęśliwszy dzień w jej życiu” – powiedziała mama Patrycji.

W tym roku także my postanowiliśmy włączyć się do akcji i przekazać Patrycji drobny upominek.

„Zachęcamy wszystkich kibiców do udziału w tego typu przedsięwzięciach, bo dla nas pozornie mały gest może sprawić komuś wielką radość.”- powiedział Daniel Ziąbski, kierownik drużyny.

Jeśli Państwo również chcą pomóc i włączyć się do akcji „Góra Kartek dla Pati”, podajemy adres Patrycji Szczęch, na który należy wysłać kartkę z życzeniami: Patrycja Szczęch Boreczek 35 C 39-120 Sędziszów Młp.

Poniżej udostępniamy linki do wydarzenia o raz strony Patrycji:

Góra Kartek dla Pati

Strona Patrycji na Facebook

Jeżeli wśród Was znajdzie się chętna osoba, która zechce wspomóc dziewczynkę finansowo zachęcamy do wpłat na specjalne konto:

Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”
Bank BPH S.A.
15 1060 0076 0000 3310 0018 2615
Tytułem: 22425 Szczęch Patrycja darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

Facebook
Twitter
LinkedIn