KS Legionovia Legionowo

Komunikat dla Mediów

Zapraszamy do składania wniosków o akredytacje stałe na rundę wiosenną sezonu 2014/2015.

Akredytacje stałe będą uprawniały do wstępu na spotkania 2 Ligi Centralnej na Stadionie Miejskim im. ks. płk. Jana Mrugacza w Legionowie.

Wnioski akredytacyjne należy składać wyłącznie drogą mailową: biuroprasowe@kslegionovia.pl. Można je pobrać na stronie naszego Klubu. Termin składania wniosków o akredytacje stałe upływa 6. lutego 2015 roku.

Złożenie wniosku nie jest równoznaczne z przyznaniem akredytacji. Wnioski przesłane po wyznaczonym terminie nie będą rozpatrywane.

Prosimy aby o ten rodzaj akredytacji (stała) ubiegały się osoby, które na co dzień współpracują z KS Legionovia Legionowo i relacjonują wydarzenia związane z naszym Klubem. Uprzejmie informujemy, iż dziennikarze / fotoreporterzy, których wnioski zostaną zweryfikowane negatywnie będą mogli ubiegać się o akredytacje jednorazowe na wybrane mecze Legionovii.

Uwaga! W związku z wymogami Ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych prosimy o udostępnienie wizerunku (aktualne zdjęcie portretowe, bez nakrycia głowy, plik w formacie JPG, nie może przekraczać 300 KB)  na potrzeby procesu akredytacyjnego.

Facebook
Twitter
LinkedIn